REKLAMA

C3 Krasnopolski

LubieHrubie.pl » Sport

A A A

Sezon kolarski 2018 w Hrubieszowie rozpoczęty! - FOTO

Dodał: MAK

Data dodania: 2018-05-12

We wtorek 1 maja 2018 r. na trasie Teratyn – Hrubieszów została rozegrana jazda indywidualna na czas na rowerach. Tradycyjnie wśród mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe najszybsi okazali się goście. Za to wśród pań zwyciężyła Hrubieszowianka Wiktoria Ciesielczuk a trzecia była jej młodsza siostra Oliwia. W klasyfikacji najlepszy z Hrubieszowa najszybciej trasę pokonał Artur Landman wyprzedzając Wojciecha Stafaniaka i Łukasza Krakowiaka.

Reklama

 

I HRUBIESZOWSKA CZASÓWKA (ok. 13 km)

TERATYN – HRUBIESZÓW 1.05.2018 r.

 

KLASYFIKACJA OPEN

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Mrozek  Andrzej

ATOL BIKE

19:04,61

2

Klekotsyuk Volodymyr

Łuck/Ukraina

19:06,60

3

Broda Bartłomiej

Brodex Party Prof

19:11,72

4

Żurek Sebastian

MAYDAY Team Lublin

19:13,19

5

Kazanowski Paweł

Inżynieria Rowerowa

19:19,38

6

Tkaczuk Cezary

KS Mostostal Puławy

19:35,05

7

Procajło Marek

MAYDAY Team  Lublin

19:37,08

8

Kuba Artur

MAYDAY Lublin

19:39,63

9

Gutek Piotr

MAYDAY Team Lublin

19:42,26

10

Firsov Viktor

Sokal/Ukraina

19:58,83

11

Siatecki Paweł

Garbów

20:00,32

12

Sawa Robert

Inżynieria Rowerowa

20:12,30

13

Ścierka Ryszard

Wilkołaz TEAM Huron

20:19,83

14

Protsko Pavlo

Lwów/Ukraina

20:24,26

15

Kolodzitsa Aliaksandr

Brest/Białoruś

20:31,35

16

Kaczmarek Maciej

MAYDAY Team Lublin

20:31,42

17

Dziewiela  Jacek

MAYDAY Team Lublin

20:45,53

18

Rudy Paweł

Tomaszów Lubelski

20:58,57

19

Sadovskyi Andrii

Łuck/Ukraina

21:03,42

20

Kudryk Oleksandr

Zbaraż

21:08,90

21

Tabiszewski Daniel

KK Roztocze

21:11,16

22

Landman Artur

Hrubieszów

21:16,53

23

Legutskyi Igor

Drohobycz

21:19,59

24

Sowa Paweł

Zamość

21:25,02

25

Tumtso Yurii

Łuck/Ukraina

21:31,66

26

PazyakYosyf

Lwów

22:01,25

27

Wierzchoń Marek

LTC Lublin

22:06,14

28

Laskowski Mirosław

Radzyń Podlaski

22:08,40

29

Tarasiuk Karol

Brodex Party Prof

22:23,89

30

Stefaniak Wojciech

Hrubieszów

22:24,86

31

Tysecki Jakub

Warszawa

22:24,86

32

Krakowiak Łukasz

Straż Gr. Hrubieszów

22:27,20

33

Korolchuk Volodymyr

Łuck/Ukraina

22:52,22

34

Koshelyev Serhiy

Lwów/Ukraina

22:57,99

35

Wołczuk Tomasz

Brodex Party Prof

23:00,33

36

Gula  Janusz

LTC Lublin

23:03,17

37

Temporowicz Bartłomiej

Hrubieszów

23:08,64

38

Lewandowski Mirosław

KK Roztocze

23:19,17

39

Romański Zbigniew

Lublin

23:22,52

40

Kołodziej Mariusz

Cyców

23:32,38

41

Śliwiński Marian

Rejowiec

23:32,59

42

Ciesielczuk Wiktoria

Hrubieszów

23:48,63

43

Skórka Kornel

MAYDAY TEAM Lublin

24:02,03

44

Pavlyk Androii

Żółkiew/Ukraina

24:22,74

45

Korkosz Patryk

KK Roztocze

24:24,99

46

Kowalczuk Łukasz

KK Roztocze

24:28,20

47

Kowalczyk Marek

Ustrzesz

24:33,21

48

Żukowska Barbara

Lublin

24:41,67

49

Mielech Stefan

BSK Miód K. Biłgoraj

24:42,96

50

Bielecki Sebastian

Brodex Party Prof

24:47,55

51

Zderkiewicz Jan

Hrubieszów

25:07,22

52

Cybulski Piotr

Lublin

25:10,55

53

Matys Jacek

MAYDAY Team Lublin

25:17,19

54

Parasiewicz Mateusz

Zamość

25:31,30

55

Watras  Marek

Hrubieszów HNR

25:45,11

56

Adamczuk Piotr

Hrubieszów

25:53,80

57

Ciesielczuk Oliwia

Hrubieszów

26:00,78

58

Susol Yuriy

Lwów Ukraina

26:04,59

59

Kubiak Krzysztof

Hrubieszów

26:15,80

60

Naboyshchikov Volod.

Lwów

26:21,99

61

Słoma Tadeusz

Hrubieszów

26:36,64

62

Mazur Andrzej

Lubartów

26:49,36

63

Wepa Wiesław

Chełm

26:50,49

64

Włodarczyk Mirosław

Lewart Lubartów

27:01,96

65

Cybulska Dominika

Lublin

27:21,71

66

Dudziak Andrzej

Łęczna

27:53,95

67

Wszoła Janusz

BSK Miód K. Biłgoraj

27:56,30

68

Kochaniec-Matuszak Karolina

Lublin

28:08,14

69

Usowski Sławomir

Hrubieszów

28:23,21

70

Palonka Szymon

Straż Gr. Hrubieszów

29:24,64

71

Krawczyk Justyna

Hrubieszów

29:33,74

72

Dąbrowski Jerzy

Chełm

31:00,59

73

Tuz Dariusz

Horodło

31:03,14

74

Strachota Małgorzata

KK Roztocze

31:28,92

75

Rogowski  Jan

Hrubieszów

32:02,63

76

Giejza Łukasz

Hrubieszów

34:23,72

77

Kovaliuk Tatiana

Hrubieszów

37:41,77

 

KLASYFIKACJA KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Ciesielczuk Wiktoria

Hrubieszów

23:48,63

2

Żukowska Barbara

Lublin

24:41,67

3

Ciesielczuk Oliwia

Hrubieszów

26:00,78

4

Cybulska Dominika

Lublin

27:21,71

5

Kochaniec-Matuszak Karolina

Lublin

28:08,14

6

Krawczyk Justyna

Hrubieszów

29:33,74

7

Strachota Małgorzata

KK Roztocze

31:28,92

8

Kovaliuk Tatiana

Hrubieszów

37:41,77



KATEGORIA WIEKOWA JUNIOR – DO 19 LAT ( 1999 i młodsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Żurek Sebastian

MAYDAY Team Lublin

19:13,19

2

Tkaczuk Cezary

KS Mostostal Puławy

19:35,05

3

Korkosz Patryk

KK Roztocze

24:24,99

4

Kowalczuk Łukasz

KK Roztocze

24:28,20

5

Bielecki Sebastian

Brodex Party Professional

24:47,55

6

Parasiewicz Mateusz

Zamość

25:31,30



KATEGORIA WIEKOWA  „0” –  20 – 29 LAT (1989 – 1998)

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Broda Bartłomiej

Brodex Party Professional

19:11,72

2

Kazanowski Paweł

Inżynieria Rowerowa

19:19,38

3

Siatecki Paweł

Garbów

20:00,32

4

Sowa Paweł

Zamość

21:25,02

5

Krakowiak Łukasz

Straż Graniczna Hrubieszów

22:27,20

6

Skórka Kornel

MAYDAY TEAM Lublin

24:02,03




KATEGORIA WIEKOWA  „1” –  30 – 39 LAT (1979 – 1988)

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Rudy Paweł

Tomaszów Lubelski

20:58,57

2

Kudryk Oleksandr

Zbaraż

21:08,90

3

Tabiszewski Daniel

KK Roztocze

21:11,16

4

Tysecki Jakub

Warszawa

22:24,86

5

Wołczuk Tomasz

Brodex Party Professional

23:00,33

6

Pavlyk Androii

Żółkiew/Ukraina

24:22,74

7

Palonka Szymon

Straż Graniczna Hrubieszów

29:24,64

8

Giejza Łukasz

Hrubieszów

34:23,72




KATEGORIA WIEKOWA „2” –   40 –  49 LAT (1969 – 1978)

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Mrozek  Andrzej

ATOL BIKE

19:04,61

2

Klekotsyuk Volodymyr

Łuck/Ukraina

19:06,60

3

Procajło Marek

MAYDAY Team  Lublin

19:37,08

4

Kuba Artur

MAYDAY Lublin

19:39,63

5

Gutek Piotr

MAYDAY Team Lublin

19:42,26

6

Sawa Robert

Inżynieria Rowerowa

20:12,30

7

Kaczmarek Maciej

MAYDAY Team Lublin

20:31,42

8

Sadovskyi Andrii

Łuck/Ukraina

21:03,42

9

Laskowski Mirosław

Radzyń Podlaski

22:08,40

10

Tarasiuk Karol

Brodex Party Professional

22:23,89

11

Stefaniak Wojciech

Hrubieszów

22:24,86

12

Kołodziej Mariusz

Cyców

23:32,38

13

Cybulski Piotr

Lublin

25:10,55

14

Kubiak Krzysztof

Hrubieszów

26:15,80

15

Tuz Dariusz

Horodło

31:03,14



KATEGORIA WIEKOWA  „3” –  50 – 59 LAT (1959 – 1968)

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Kolodzitsa Aliaksandr

Brest/Białoruś

20:31,35

2

Landman Artur

Hrubieszów

21:16,53

3

Legutskyi Igor

Drohobycz

21:19,59

4

Tumtso Yurii

Łuck/Ukraina

21:31,66

5

Wierzchoń Marek

LTC Lublin

22:06,14

6

Korolchuk Volodymyr

Łuck/Ukraina

22:52,22

7

Koshelyev Serhiy

Lwów/Ukraina

22:57,99

8

Temporowicz Bartłomiej

Hrubieszów

23:08,64

9

Lewandowski Mirosław

KK Roztocze

23:19,17

10

Kowalczyk Marek

Ustrzesz

24:33,21



KATEGORIA WIEKOWA  „4A” –  60 – 65 LAT (1953 – 1958) 

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Firsov Viktor

Sokal/Ukraina

19:58,83

2

Ścierka Ryszard

Wilkołaz TEAM Huron

20:19,83

3

Protsko Pavlo

Lwów/Ukraina

20:24,26

4

Dziewiela  Jacek

MAYDAY Team Lublin

20:45,53

5

PazyakYosyf

Lwów

22:01,25

6

Gula  Janusz

LTC Lublin

23:03,17

7

Romański Zbigniew

Lublin

23:22,52

8

Śliwiński Marian

Rejowiec

23:32,59

9

Mielech Stefan

BSK Biłgoraj

24:42,96

10

Watras  Marek

Hrubieszów HNR

25:45,11

11

Susol Yuriy

Lwów Ukraina

26:04,59

12

Naboyshchikov Volodymyr

Lwów

26:21,99

13

Wepa Wiesław

Chełm

26:50,49



KATEGORIA WIEKOWA  „4B” –  66 – 69  LAT (1949 – 1952) 

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Wszoła Janusz

BSK Miód Kozacki Biłgoraj

27:56,30

2

Dąbrowski Jerzy

Chełm

31:00,59



KATEGORIA WIEKOWA  „5” –  70 + STARSI (1948 i starsi) 

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Zderkiewicz Jan

Hrubieszów

25:07,22

2

Matys Jacek

MAYDAY Team Lublin

25:17,19

3

Mazur Andrzej

Lubartów

26:49,36

4

Włodarczyk Mirosław

Lewart Lubartów

27:01,96

5

Dudziak Andrzej

Łęczna

27:53,95



KATEGORIA –ROWERY INNE NIŻ SZOSOWE 

Miejsce

Nazwisko i imię

Miejscowość

Czas

1

Adamczuk Piotr

Hrubieszów

25:53,80

2

Słoma Tadeusz

Hrubieszów

26:36,64

3

Usowski Sławomir

Hrubieszów

28:23,21

4

Rogowski  Jan

Hrubieszów

32:02,63



KATEGORIA – NAJLEPSZY Z HRUBIESZOWA

Miejsce

Nazwisko i imię

Czas

1

Landman Artur

21:16,53

2

Stefaniak Wojciech

22:24,86

3

Krakowiak Łukasz

22:27,20

4

Temporowicz Bartłomiej

23:08,64

5

Ciesielczuk Wiktoria

23:48,63

6

Zderkiewicz Jan

25:07,22

7

Watras  Marek

25:45,11

8

Adamczuk Piotr

25:53,80

9

Ciesielczuk Oliwia

26:00,78

10

Kubiak Krzysztof

26:15,80

11

Słoma Tadeusz

26:36,64

12

Usowski Sławomir

28:23,21

13

Palonka Szymon

29:24,64

14

Krawczyk Justyna

29:33,74

15

Rogowski  Jan

32:02,63

16

Giejza Łukasz

34:23,72

17

Kovaliuk Tatiana

37:41,77

 

 

***

 

II GRAND PRIX HRUBIESZOWA –

Jazda indywidualna na czas – (szosa),

odbędzie się 9 czerwca (sobota)

na trasie Białopole – Hrubieszów (23 km)

 

***

 

Uwaga!

20 maja - Święto Roweru Miasta Hrubieszowa

Hrubieszów - ulice miasta (ok. 10 km)

Jazda z nawrotami

 

***

 

Więcej informacji, kalendarz imprez i rajdów, foto, komunikaty, regulaminy, itp. na stronie Hrubieszów Na Rowerach

 

 

Na podstawie w/w strony opracował - Marek Ambroży Kitliński (mak).

 

 

 

Podziel się:
« wstecz

GALERIA: