LubieHrubie.pl » Wiadomości

A A A

Hrubieszowscy zwiadowcy na poligonie w Drawsku - FOTO

Dodał: may

Data dodania: 2017-12-07

W dniach 20.11 - 01.12.2017 r. pododdziały dalekiego rozpoznania 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego brały udział w zgrupowaniu poligonowym w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko.

Reklama

 

Główny wysiłek szkoleniowy został skupiony na szkoleniu taktycznym oraz doskonaleniu  umiejętności zwiadowców w wykonywaniu zadań ogniowych.  

 

Zdjęcia >>

 

Tekst i zdjęcia: 2.hpr

Podziel się:
« wstecz

SKOMENTUJ:

Aby komentować zaloguj się, jeśli nie masz konta zarejestruj się.


KOMENTARZE: 17

Fajnie że wybiórczo administrujący kasuje te wpisy bo jak tak ma być to nie widzę sensu pisania pod komentarzami.

2017-12-08 22:08:39 | autor: newer

W61 w styczniu następne kwalifikacje do służby w zwiadzie. Mam nadzieję że się zgłosisz na stonowisko instruktora. Dla takiego fachowca w dziedzinie obronności znajdzie się miejsce w każdej instytucji.

2017-12-08 14:10:21 | autor: W62

ośmieszasz się swoją niewiedzą :)
m249b (jako taki odpowiednik pk) ma celowniczego i pomocnika celowniczego
browninga montuje się na pojazdach jak wkma, coś jeszcze zeciaku?

2017-12-07 23:29:45 | autor: zielonydelifn

Administrator powinien ci zablokować konto. Nie możesz się wypowiedzieć w jednym poście tylko spamujesz.

2017-12-07 21:50:23 | autor: B**

PK? ci amerykanie to są śmieszni, ciągle używają M2 Browning z 2 wś, biedni ludzie prawda? jest taka złota zasada, jak się na temacie nie zna to się nie wypowiada

2017-12-07 21:01:12 | autor: zielonydelifn

osoby po zecie mają zerowe pojęcie na temat "nowego" wojska

2017-12-07 20:26:52 | autor: zielonydelifn

bo to typowe narzekanie kogoś kto wojsko zna tylko z poboru :)

2017-12-07 18:47:49 | autor: zielonydelifn

zielonydelifn a kiedy wąsa u mnie widziałes?

2017-12-07 17:49:38 | autor: newer

wh, wąsa przed świętami już przyciąłeś?
kiedyś to było wojsko kwiiiii

2017-12-07 16:48:01 | autor: zielonydelifn

Czekam na rekonstrukcje akcji Sturmwind II w puszczy solskiej. To będzie widowisko. Dzie bilety są do nabycia?? U Ks Kapelana?

2017-12-07 15:08:08 | autor: newer

Ten co leży to pewnie strzelec wyborowy hahaha. Wuborową walną i strzela teraz.

2017-12-07 14:56:50 | autor: newer

Przecież ich tam nie powinno być widać specjalistów z rozpoznania.

2017-12-07 14:54:40 | autor: newer

A jakieś maskowanie ochronne gdzie? Siateczki a w nie pozaplatane krzaczki? Wyglądają jak by z knajpy w bluzach dresowych wyszli sobie postrzelać do lasu

2017-12-07 14:53:39 | autor: newer

Myślisz?

2017-12-07 14:51:35 | autor: newer

Ukraincy

2017-12-07 14:37:51 | autor: B**

Mi tam sie podoba , a Niemców kto grał?

2017-12-07 14:16:59 | autor: newer

Co to Rekonstrukcja walk partyzanckich z okresu II wojny?

2017-12-07 14:15:25 | autor: newer