30 kwietnia 2024

Piłkarskie mecze kontrolne 11 – 12 marca20. Pierwsza zaczyna IV liga

IV liga rozpoczyna nowy sezon w dniach 18 – 19 marca, więc to były ich ostatnie mecze kontrolne. Poniżej tabela i terminarz pierwszych meczów. Pozostali zaczną nieco później…

Sparingi piłkarskie – 11.03.2023

STS Gryf Gmina Zamość – Start Krasnystaw 2:2 (1:2)

Bramki: Rafał Kycko 2x – Maciej Jabłoński z juniorów i Oliwier Konojacki z Chełmianki (obaj testowani). Gryf: P. Dobromilski – A. Cymerman, Tomasiak, D. Dobromilski, Wolanin – Dębicki, Sałamacha, Kycko, Woźniak, Klimkowski – Baran oraz Tomczyszyn, Pupeć, Kurzawa, Grzęda, Panas, Marczyk, Wołoch.

Olimpiakos Tarnogród- Grom Różaniec 0:4 (0:1)

Bramki: Wojciech Kos, Mikołaj Kula i dwie zawodnik testowany. Grom: Markowicz, Podolak, Mielniczek, Przybysławski, Lis, Halych, Kwiatkowski, Kaproń, Kos, Paćkowski, Stefan, Kula, Wróbel, Bodek, Bukowiński, Gałka, Pigan, dwóch testowanych. Olimpiakos: Grabowski K.- Kruk M., Halejcio K., Świtała K., Lachawiec J.- Halejcio K., Florek N., Bursztyka Ł., Stetskiv R., Rutyna M.- Gardzielik R., Grabowski M., Gancarz Ł., Niedzielski M., Ziomek Ł, Klimczak B.

Ruch Izbica – ZGKS Brat Cukrownik Siennica Nadolna 4:2 (3:1)

Bramki: G. Lewandowski 20 z karnego, Kić 29, Pawelec 36, Jakóbczak 73 – Urbański 44, Suduł 51). Ruch: Sasim – Pawelec, Blonka, Kić – Antoniak, Lewandowski G, Babiarz, Kliszcz, Bożko – Zaprawa, Jakóbczak, Chwała

GLKS „Granica” Lubycza Królewska – POM Iskra Piotrowice 2:1(1:1).

Bramki Granicy: Marcin Fil 15’ i Kirił Horin 88’. Granica: Olenkiewicz, Fil, Chojna, Nazarowicz, Kuskch, Grzelak, Wyłupek, Bojarchuk, Horin, Trybała, zawodnik testowany.

Sokół Zwierzyniec – Piast Babice 3-0

Bramki: D. Konopka, Kosiński 2x. Sokół: Szyduczyński, Pietruszka, Kupiec, Białas, Kusy, D. Konopka, P. Konopka, Lalik, Kosiński, Marzec, Dziurdza, Żołdak, Krzemiendak, Pęk, Rudy, Podolak, Gmyz. Piast: PuchaczKozyra, Mrówka, Wróbel, Jeleń, Koproń, Makuch, Zdunek, Gąsior, Okapiec, Rogoża i czterech testowanych.

Sparingi – 12.03.2023

Unia Hrubieszów – Włodawianka Włodawa 4:4 (2:2)

Bramki: Cymerman, Lewkowicz, Kozak, S. Oleszczuk – ? Skład Unii: Grzęda, Sowa, Tomaszewski, Posikata, Cymerman, Niderla, Starushkevych, Jabłoński, S. Oleszczuk, Wanarski, Lewkowicz, Kozak, Kiełbasa, Banit

Igros Rodowita Krasnobród – Huczwa Tyszowce 0:2

Bramki: w 55 i 90 minucie Pkhkakadze. Huczwa: Masłowski (test 1), Wybranowski, Szewc, Kwarciany, M. Okalski, Gacki, Dworak Dawid, Walentyn Tomasz (k), Samochko (test 2), Pkhkakadze Jaba, Szumlański Patryk. Po przerwie Szwanc. Puzyrewski, Maksymenko (test 3), Lashkhi (test 4), D. Okalski, Bezpalko Cezary, Chmielewski. Igros: Kostrubiec K., Dziura, Albingier, Kostrubiec Sz. , Testowany I, Nowosad, Margol, Róg, Borek, Kostrubiec R., Przytuła D., Czuwara, Przytuła Sz. Kostrubiec A.

Potok Sitno – Omega Stary Zamość 5:3.

Bramki: Mazurek, Witkowski,m zaw. testowany (k.,  D. Pyś 2x – Nizioł, Krukowski 2x. Potok: Roczniak – Sokołowski, Drozdowski, Wajdyk, Jabłoński – Mazurek, Kołodziejczuk, zaw.testowany 1, Omański – D.Pyś – Miedźwiedź, Witkowski, Kłapouchy, Suszek, Cieśla, Pieczykolan, zaw. testowany 2, Omega: Batorski, Tchórz, Leśniak, Mikulski, Fidler, Bubeła, Dyrkacz, Radziszewski, Cymerman, Lichota, Nizioł. Po przerwie: Pieczykolan, Krukowski, Goździuk, Wróbel

Andoria Mircze [Sparing #6]

Kolejny mecz kontrolny za nami. Tym razem zmierzyliśmy się na boisku w Wożuczynie z miejscową Spartą – liderem zamojskiej klasy B. Mecz zakończył się wynikiem 5:6. Świetnie rozpoczęliśmy, bo już po 20 minutach prowadziliśmy 0:4, ale rozprężenie w naszych szeregach wykorzystali zawodnicy Sparty i doprowadzili do wyrównania. W ostatnich 15 minutach padły kolejne 3 bramki – wygrywaliśmy już 4:6, ale końcówka spotkania znów należała do drużyny z Wożuczyna. W 84′ zmniejszyli różnicę bramkową, a w 90′ mogli wyrównać, jednak rzut karny obronił Paweł Pryl. Bramki: 5′ – 0:1 – Barszczewski (as. Turevych), 8′ – 0:2 – Mac (as. Sitarz), 15′ – 0:3 – Turevych, 20′ – 0:4 – Mac (as. Matysiak), 24′ – 1:4 – Sparta, 32′ – 2:4 – Sparta, 56′ – 3:4 – Sparta, 58′ – 4:4 – Sparta, 77′ – 4:5 – Matysiak, 80′ – 4:6 – Turevych, 84′ – 5:6 – Sparta

­

JUNIORZY SPARUJĄ

Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice

W ubiegłą niedzielę podopieczni trenera Roberta Suchodolskiego rozegrali mecz kontrolny a ich przeciwnikiem była drużyna zamojskiego Hetmana, która wysoko zawiesiła poprzeczkę. Gospodarze odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo kontrolując grę przez pełne 60 minut. Dla naszych młodych zawodników ta porażka to cenne doświadczenie, które w przyszłości przyniesie wymierne korzyści.