23 lutego 2024

Dzień Babci i Dziadka w Kozodawach [ZDJĘCIA]

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

Reklamy

Babcia i Dziadek to bez wątpienia bardzo ważne osoby w naszym życiu. Ich święto obchodzimy w styczniu, pełnym chłodnych, szarych dni, jednak urok jaki niesie ze sobą wprowadza wszystkich w magiczny nastrój.

W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność. W związku z powyższym, w Szkole Podstawowej w Ślipczu z/s w Kozodawach, w dniu 7 lutego 2022 roku, odbyła się uroczysta akademia dla Babć i Dziadków, zorganizowana z okazji Ich święta.

Reklamy

­

W uroczystości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie z klasy II i III oraz grupa starszych uczniów.

Na początku pani dyrektor Urszula Duda w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej przywitała Szanownych Gości oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta. Następnie wszystkie występujące dzieci z wielkim przejęciem recytowały wzruszające wiersze oraz śpiewały piosenki związane tematycznie z tymże świętem.

Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali STO LAT oraz złożyli przybyłym babciom i dziadkom życzenia i wręczyli wzruszonym gościom prezenty.źródło i fot. UG Hrubieszów / SP w Ślipczu z/s w Kozodawach


Zobacz też:

Hrubieszów: Zebranie strażaków emerytów. Wybrano władze Koła ZEiRP RP

Hrubieszów: Zebranie strażaków emerytów. Wybrano władze Koła ZEiRP RP


Zerknij na Instagram →