26 maja 2024

Dzień Kobiet w Gminie Werbkowice z Teatrem Piosenki Młyn

W dniu 8 marca 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Impreza skierowana była przede wszystkim do Pań z Gminy Werbkowice, które i tym razem nie zawiodły, na sali widowiskowej zasiadło około 100 kobiet w różnym wieku.


Wieczór upłynął pod hasłem „A pani jednak romantyczna jest…”, które jest jednocześnie tytułem programu teatru piosenki „Młyn” z Hrubieszowa. Na naszej scenie w romantyczno-poetyckim programie zaprezentowali się: Maria Łyko, Adam Szabat, Tomasz Brudnowski oraz Maciej Łyko.

Pod koniec imprezy wszystkie kobiety wzięły udział w losowaniu nagród, których fundatorkami były panie: Justyna Cisek, Anna Tyc, Dorota Michalewska, Halina Mękal – właścicielki salonów fryzjerskich w Werbkowicach, Natalia Nowak właścicielka salonu kosmetycznego w Werbkowicach, Mirosława Bożek, Katarzyna Kaliszczuk – właścicielki kwiaciarni w Werbkowicach, Agnieszka Pastoszuk – sklep odzieżowy w Werbkowicach oraz Kwiaciarnia Maxima w Werbkowicach. Nagrodą pocieszenia dla pozostałych uczestniczek losowania były kwiaty ufundowane przez sołtysa z Werbkowic – pana Stanisława Stachniuka. 

Podczas spotkania panie częstowały się pysznymi ciastkami, herbatą i kawą. Wspaniała atmosfera podczas wieczoru sprawiła, że wszystkie kobiety opuściły salę w wyśmienitym humorze – niech trwa on cały rok!info: GOK Werbkowice