18 czerwca 2024

Podziękowania dla radnych Gminy Hrubieszów

Pracownicy Pogotowia Ratunkowego z Podstacji w Mirczu, dziękują za pomoc otrzymaną od radnych Rady Gminy Hrubieszów.

Reklamy

 

Szanowni Państwo!

My, pracownicy Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Hrubieszowie – Podstacja w Mirczu, pragniemy wyrazić najszczersze podziękowania za pomoc od Państwa otrzymaną, tj. zakup nowej pralki oraz środków do prania.

Reklamy

Nowa pralka pozwoli nam prać swoją odzież ochronną w miejscu pracy w odpowiednio wysokiej temperaturze, ograniczając tym samym możliwość narażenia na niebezpieczeństwo naszych bliskich, z którymi na co dzień mieszkamy.

Podejmując codzienne ryzyko i narażając siebie, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby świadczyć nasze medyczne czynności ratunkowe na najwyższym poziomie w czasach tak trudnych zarówno dla nas, jak i naszych rodzin, a otrzymany od Państwa dar pozwoli nam w jeszcze większym stopniu zabezpieczyć siebie przed przedostaniem się wirusa do naszych rodzinnych domów.

Reklamy

My ze swojej strony możemy zapewnić, że przez cały czas niezależnie od sytuacji panującej na świecie, będziemy walczyć o życie każdego człowieka potrzebującego pomocy, zgłaszając tym samym nieustanną gotowość w ratowaniu życia.

 

Z ratowiczymi pozdrowieniami

Pracownicy Podstacji w Mirczu