Półmetek wakacji w Horodle

W dniu 30.07.2017 w Horodle odbył się „Półmetek wakacji” – rodzinna impreza rekreacyjna dla dzieci, zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury.

Reklamy

 

Od godziny 13.00 dzieci zostały przywitane przez animatorów kultury, którzy zadbali o ciekawe spędzanie czasu organizując wiele pomysłowych zabaw oraz zawodów angażując zarówno najmłodszych jak i ich rodziców.

W ramach przewidzianych atrakcji umożliwiono dzieciom zabawy na dmuchańcach – skakańcach. Wszystkie dzieci zjeżdżały i skakały aż do utraty sił. W tak słoneczną pogodę zapewniono dzieciom ochłodę ustawiając na boisku kurtynę wodną.

Na czas odpoczynku i regeneracji najmłodsi zostali zaproszeni do przygotowanego wcześniej stoiska gastronomicznego – grill oraz na watę cukrową bez ograniczeń. Rekordzista zjadł 8 dużych wat! Do stoiska z watą nieco nieśmiało w kolejce ustawiali się także dorośli i przypominali sobie trochę odległe czasy dzieciństwa. Niektóre dzieci skakały do rytmu rozbrzmiewających na boisku piosenek 'Zuzia lalka nie duża’ czy 'Pszczółka Maja’.

Po skończonej zabawie ok godz. 17.00 zapewniono wszystkim dzieciom (a było ich ponad 200) słodki poczęstunek oraz napoje. Żartom śmiechom oraz zabawom nie było końca.

 

Gorąco dziękujemy naszym sponsorom i darczyńcom:

– Südzucker Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu reprezentowaną przez Ryszarda Piskorskiego – Dyrektora Naczelnego Zakładu Produkcyjnego Cukrownia Strzyżów .

– Wójt Gminy Horodło – Pan Krzysztof Bożek

–  Pan Paweł Maciejewski – Gospodarstwo Rolne w Zosinie

– Pan Piotr Chmielowiec – Skup zboża Horodło

– Państwo Katarzyna i Dariusz Gołąb – Stacja Paliw „Tank” Horodło

– Pani Marii Kostrubiec – Delikatesy Centrum w Horodle

– Zarządowi BS Werbkowice

– Państwu Elżbiecie i Mirosławowi Kłos – Tradycyjny Wyrób Wędlin w Strzyżowie.

 

Zdjęcia:

http://domhor.com/polmetek-wakacji–30.html

 

źródło i fot. GOK Horodło