28 maja 2024

Rozpoczęcie budowy wodociągu w Nieledwi. Mogą wystąpić utrudnienia

10 stycznia 2022 roku rozpoczną się prace związane z budową wodociągu oraz stacji uzdatniania wody w Nieledwi. Mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne oraz chwilowe zakłócenia w funkcjonowaniu sieci wodociągowej.

Wójt Gminy Trzeszczany informuje, że zgodnie z wiadomością przekazaną przez wykonawcę robót, z uwagi na warunki atmosferyczne umożliwiające wykonanie prac, z dniem 10 stycznia 2022 roku przystępuje on do fizycznego wykonania robót budowlanych w terenie związanych z budową wodociągu oraz stacji uzdatniania wody w Nieledwi.

W trakcie prowadzonych prac mogą wystąpić utrudnienia komunikacyjne oraz chwilowe zakłócenia w funkcjonowaniu sieci wodociągowej, które prosimy zgłaszać na bieżąco do Gminnego Zakładu Komunalnego w Trzeszczanach, nr tel. (84) 6575224 lub do Urzędu Gminy w Trzeszczanach, nr tel. (84) 6575059.

Władze gminy zapewniają, że z ich strony, jak również ze strony wykonawcy zostaną podjęte działania mające na celu zminimalizowanie wpływu prowadzonych prac na funkcjonowanie sieci wodociągowej. Przepraszają również za wszelkie niedogodności i proszą o wyrozumiałość, bowiem działania te mają na celu w konsekwencji uzyskanie jak najlepszej jakości wody dostarczanej mieszkańcom na terenie miejscowości Nieledew.

­

(info: UG Trzeszczany, fot. arch. lubiehrubie.pl)


Zobacz też:

Gmina Trzeszczany: Nowa inwestycja za 3,6 mln w Nieledwi – ZDJĘCIA

Gmina Trzeszczany: Nowa inwestycja za 3,6 mln w Nieledwi – ZDJĘCIA