3 marca 2024

Tragiczny wypadek w Werbkowicach. Pasażer nie żyje

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w Terebińcu. 35-letni mieszkaniec Werbkowic, kierując samochodem osobowym m-ki Mercury, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze po czym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniósł 30-letni pasażer pojazdu. Kierujący był nietrzeźwy miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 18:00 w miejscowości Terebiniec. Jak wynika z ustaleń policjantów, 35-letni kierowca pojazdu m-ki Mercury, który znajdował się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 2, 5 promila alkoholu w organizmie, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze, wskutek czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia, 30-letni pasażer tego pojazdu poniósł śmierć na miejscu.

Obecny na miejscu prokurator, zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Reklamy

 

Źródło i fot: KPP Hrubieszów (EK.)