Wypadek w Husynnem. 26-letnia kobieta w ciężkim stanie przebywa w szpitalu

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Husynne. Policyjna kamera zarejestrowała moment zderzenia dwóch pojazdów. Jak ustalono, 26-letnia kierująca Golfem, po wyjechaniu z łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w jadące z naprzeciwka Polo.

Reklamy

 

W miniony wtorek  po godzinie 18:00 policjanci hrubieszowskiej drogówki, pełniąc służbę radiowozem nieoznakowanym z wideorejestratorem, zauważyli jak jadący od miejscowości Strzyżów w kierunku Hrubieszowa VW Golf, na łuku drogi wpada w poślizg i uderza czołowo w jadący od Hrubieszowa w kierunku Strzyżowa VW Polo.

Jak ustalili na miejscu policjanci, kierująca Golfem to 26-letnia mieszkanka Hrubieszowa, natomiast kierowca Polo, to 34-letni mieszkaniec Strzyżowa, który jechał z trzema pasażerami. Policjanci na miejscu niezwłocznie podjęli czynności ratunkowe. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia trafili do szpitala, 26-letnia kierująca golfem jest nieprzytomna, w stanie ciężkim.

Reklamy

Na odcinku jezdni, na którym doszło do zdarzenia drogowego prowadzone są roboty drogowe, na całej szerokości znajduje się sypki żwir, ograniczenie prędkości na tym odcinku wynosi do 60 km/h.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany w oku policyjnej kamery. Kierująca golfem najprawdopodobniej nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 

 

źródło, wideo, fot. KPP Hrubieszów