15 lipca 2024

30-latek podejrzany o zabójstwo

Chełmscy policjanci pod nadzorem prokuratury w Krasnymstawie wyjaśniają okoliczności śmierci 52-letniego mieszkańca gminy Leśniowice. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione przy drodze w miejscowości Sielec. W związku z tą sprawą zatrzymany został 30-latek, który wcześniej spożywał wraz z nim alkohol.

Reklamy

 

W poniedziałek rano dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że przy drodze w miejscowości Sielec leży jakiś mężczyzna. Na jego ciele widoczne były obrażenia mogące świadczyć o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Policjanci ustalili tożsamość tego mężczyzny, to 52-letni mieszkaniec gminy Leśniowice. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyn sądowej.

Reklamy

W związku z tą sprawą w niespełna godzinę od zgłoszenia zatrzymany został 30-letni mieszkaniec gminy Leśniowice. Z ustaleń śledczych wynika, że wcześniej spożywali oni razem alkohol. Mężczyzna ten był już notowany za przestępstwa przeciwko  mieniu.

Wczoraj był doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Krasnymstawie, gdzie przedstawiono mu zarzut zabójstwa. Dzisiaj sąd podejmie decyzję o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Reklamyźródło i fot. KMP Chełm