7 atrakcji Zamojszczyzny

Mieszkańcy naszego regionu mogą wybierać „7 atrakcji Zamojszczyzny”. Pomysłodawcy czekają na zgłoszenia, również od obywateli Hrubieszowa i z jego powiatu także !!!

Reklamy

Organizatorem plebiscytu jest Koło Przewodników Terenowych PTTK w Zamościu. Zgłaszać można obiekty lub miejsca wyróżniające się ze względu na wartość kulturową, historyczną, artystyczną oraz niepowtarzalność. Do każdej propozycji należy dołączyć krótkie uzasadnienie.

Zgłoszenia są przyjmowane do 17 marca 2008 r. Lista pretendentów do tytułu „7 atrakcji Zamojszczyzny” zostanie ogłoszona 20 marca br. i dopiero rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 17 kwietnia 2008 r. Uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się tydzień później.

Propozycje można zgłaszać osobiście, wypełniając kartę zgłoszenia w PTTK Oddział Zamość ul. Staszica 31, w Muzeum Zamojskim ul. Ormiańska 30 lub Zamojskim Ośrodku Informacji Turystycznej przy Rynek Wielki 13. Można też przesyłać pocztą elektroniczną na adres: e-mail: tmadej@zamosconline.pl

Mamy nadzieję, że nie pozostaniemy w tyle, u nas zabytków wiele, więc sięgnijmy odważnie po czas oraz chęci i do dzieła !!!

Opracował – mak