5 marca 2024

Bękarty stund up’u w Zamościu

Zapraszamy 28 sierpnia 2016 r. do ZDKu na występ niesamowitych artystów, komików i mistrzów one man show: Łukasza “Lotka” Lodkowskiego i Karola Modzelewskiego.

Reklamy


Łukasz “Lotek” Lodkowski to jeden z najbardziej utytułowanych polskich standuperów. Jego znak rozpoznawczy to przede wszystkim niesamowita energia i umiejętność rozbawienia każdej publiczności. Zwycięzca Antrakt Stand-up Festival i Polskiej Ligii Stand-upu. Jest doceniany nie tylko ze względu na talent urodzonego komika, ale pozytywną energię, którą roztacza ze sceny. Z pozoru łagodny 30-latek o zaraźliwym uśmiech, ale jak się trochę rozpędzi… 

Z kolei Karol Modzelewski ma na koncie podium na Antrakt Stand-Up Festiwal i Szczecin Stand-Up Festiwal. Stawia zdecydowanie na swobodny kontakt z publiką, a łapie go w kilka minut stwarzając luźną atmosferę jako człowiek, którego nie da się nie lubić. Zaprasza ludzi do rzeczywistości, którą kreuje z klimatu i mieszanki lekkiej abstrakcji. 

Reklamy


28.08.2016 r. w Zamościu STAND-UP BEZ CENZURY w programie: „Bękarty stand-up’u” (godz. 17:30).


Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. Łuaksz „Lotek” Lodkowski i Karol Modzelewski łączą na scenie błyskotliwe i ostre teksty z charyzmą, której tradycyjni showmani czy konferansjerzy mogą im pozazdrościć.

Duet Łukasza i Karola to sprawdzony i niezawodny pomysł na świetne show komediowe. W Zamościu wystąpią z programem „Bękarty Stand-up’u”. 

Treści zawarte w programie występu przeznaczone są dla osób pełnoletnich. 


CENA BILETU:

30 zł w przedsprzedaży / 10 zł drożej w dniu występu

– o ile będą jeszcze dostępne.


Miejsce:

Zamojski Dom Kultury

ul. Partyzantów 13

22-400 Zamość


Bilety można już kupić:

  • Hotel Jubilat – ul. Wyszyńskiego 52, 22-400 Zamość

  • Hotel Renesans – ul. Grecka 6, 22-400 Zamość


Można również zamawiać internetowo wysyłając maila na adres: standup@wszystkogra.org

W treści proszę podać imię, nazwisko oraz ilość biletów. W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo numer konta do przelewu, a następnie bilety do wydrukowania.

Link do wydarzenia na facebooku oraz więcej informacji na temat nadchodzącego wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1641678619480826/