14 kwietnia 2024

Dachowanie 19-latki z „promilami” [ZDJĘCIA]

Kierująca Peugeotem 19-latka straciła panowanie nad autem, zjechała z drogi i dachowała. Miała w organizmie niemal promil alkoholu.

– Do zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut po godzinie 7 rano, w miejscowości Paszki Duże, w gminie Radzyń Podlaski – informuje podkomisarz Piotr Mucha z radzyńskiej Policji. – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot, 19-letnia mieszkanka gminy Radzyń Podlaski, straciła ponownie nad samochodem, zjechała do rowu, a następnie dachowała.

Młoda kobieta, z obrażeniami ciała, została przetransportowana do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie prawie promil alkoholu w organizmie.

­

19-latce grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Musi się również liczyć z koniecznością przeznaczenia na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej sumy nie mniejszej niż 5 tys. zł, a także orzeczeniem przez sąd zakazu kierowania pojazdami na minimum 3 lata.źródło i fot. Policja Lubelska / KPP Radzyń Podlaski


Zobacz też:

17-letni wandal i straty na 10 tys. Zobacz nagranie [WIDEO]

17-letni wandal i straty na 10 tys. Zobacz nagranie [WIDEO]


Zerknij na Instagram →