15 czerwca 2024

Dołhobyczów: Zajęcia wakacyjne w bibliotece

W Bibliotece Publicznej w Dołhobyczowie w dniach od 2 do 9 sierpnia 2013 r. odbywały się zajęcia wakacyjne. Uczestnikami były dzieci w wieku od 1 roku do lat 12.

Reklamy

W czasie spotkań dzieci malowały kredą po asfalcie, grały w piłkę, słuchały bajek czytanych na głos, lepiły z plasteliny ulubione postacie z bajek, malowały balony. Każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności, a także zgłosić własne propozycje zabaw. Przez kilka dni każdy mógł również posmakować słodkich gofrów, których przygotowaniem zajmowały się mamy. Było również wspólne spacerowanie po okolicy oraz wyjście na lody.

Dzięki uprzejmości Amandy Greli zrealizowana została letnia rewia fryzur, każdy uczestnik z dużym zainteresowaniem obserwował pracę pani fryzjer oraz cierpliwie czekał na wykonanie nowej fryzury. Odbył się także pokaz mody – chętne dzieci zaprezentowały kreacje na różne okazje m.in. stroje wizytowe oraz plażowe.

Na zakończenie spotkań wakacyjnych odbył się Piknik Bibliożerców, z kiełbaską z grilla oraz goframi. Każdy z uczestników otrzymał książeczkę ze specjalną dedykacją.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w zajęciach oraz ich opiekunom, a także Paulinie Pachołek za pomoc w przeprowadzeniu zajęć.

 
 
Info i fot. Urząd Gminy Dołhobyczów