Dwa wypadki – czworo rannych

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków drogowych, do których doszło wczoraj wieczorem na terenie powiatu biłgorajskiego. W Woli Małej 20-letni kierujący audi z gm. Mełgiew na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewa. Z kolei w Łukowej na skrzyżowaniu dróg rowerzysta wjechał wprost pod skręcający w prawo pojazd marki Volvo.

Reklamy

 

Najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości jazdy do warunków drogowych było przyczyną zdarzenia drogowego w Woli Małej. 20-letni kierujący audi z gm. Mełgiew, podróżował z czwórką pasażerów w wieku 19-20 lat z Lublina i okolic.

Jak wynika z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy zabezpieczających miejsce zdarzenia, kierowca na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi do rowu i uderzył w przydrożne drzewa.

Do szpitali w Biłgoraju i Lublinie trafili wszyscy uczestnicy zdarzenia, z których troje doznało poważniejszych obrażeń ciała i pozostało w szpitalach. Młody kierowca audi był trzeźwy. Do wypadku doszło przed godz. 18.00.


Niedługo po tym zdarzeniu, kolejna załoga funkcjonariuszy pracowała na miejscu wypadku drogowego w Łukowej. Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący rowerem mężczyzna, na skrzyżowaniu dróg wjechał wprost pod skręcający w prawo pojazd marki volvo.

W wyniku zderzenia z samochodem 45-letni cyklista z gm. Łukowa z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 34-letni kierujący volvo z gm. Obsza był trzeźwy, natomiast od rowerzysty pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

W chwili obecnej policjanci wyjaśniają wszystkie szczegóły obu zdarzeń.źródło i fot. KPP Biłgoraj