17 czerwca 2024

Dzień Dziecka w kinie

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza młodszych i starszych kinomanów na Dzień Dziecka. W tym roku święto dzieci w Stylowym obchodzimy już w niedzielę 31 maja 2015.

Reklamy

 

W repertuarze aż 3 premierowe filmy dla dzieci i młodzieży: „Rechotek”, „Kapitan Szablozęby i skarb piratów” oraz „Kraina jutra”. Na wybranych seansach filmowych konkursy z nagrodami – a w holu kina gry i zabawy sprawnościowe z Football Academy  (31.05.2015, godz. 12:00-16:00).  

W Dzień Dziecka 1.06.2015 rusza wielki konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater filmowy”, który potrwa do końca czerwca. Do wygrania tablet oraz gry planszowe. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu: www.stylowy.net. Partnerem konkursu jest Robonauka.pl

Reklamy

Wydarzenia towarzyszące (hol kina):

31.05.2015 /niedziela/, godz. 12:00-16:00 – „ Trenuj i baw się z Football Academy” 

Reklamy


RECHOTEK

Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść  o najbardziej kumatej żabce świata! Wielka podróż czasem zaczyna się od żabiego skoku. Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości – nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszą przyjaciółką – latającą wiewiórką – wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Po drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?


KAPITAN SZABLOZĘBY I SKARB PIRATÓW

Wielki hit skandynawskich kin! Kapitan Szablozęby, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po kraniec świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. Podczas niebezpiecznej podróży w ręce piratów wpadła stara mapa, która wskazuje drogę na legendarną Wyspę Skarbów. Jak głosi plotka, skarbiec króla wyspy kryje wielkie bogactwo. Kapitan Szablozęby już szykuje się do rejsu, jednak chciwy konkurent, Bjorn Wredny, kradnie mu ukochany statek – „Mroczną Damę”. Złodziej nie wie, że pod pokładem skrył się 11-letni Paluch. Chłopiec, który od najmłodszych lat marzy o służbie pod banderą trupiej czaszki, ma teraz niepowtarzalną okazję, aby dowieść swojej przydatności. Dzięki odwadze i pomysłowości Palucha, Szablozębemu udaje się odzyskać okręt. Chłopiec zostaje oficjalnie przyjęty do załogi „Mrocznej Damy” i razem z piratami wyrusza na wyprawę swojego życia.


KRAINA JUTRA

Najnowszy film przygodowy Disneya opowiadający o niezwykłej podróży w czasie. Dwójka bohaterów: uznany w dzieciństwie za geniusza, a obecnie rozczarowany życiem Frank (George Clooney) oraz inteligentna nastolatka przepełniona zamiłowaniem do nauki Casey (Britt Robertson), wyruszają na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni, znanego jako „Kraina jutra”. To zadanie zmieni świat – i ich samych – na zawsze.

Bilety na seanse filmowe: 15 zł (ulgowy), 17 zł (normalny), 3D – 17 zł (ulgowy), 20 zł (normalny), atrakcje w holu kina – wstęp wolny.