Finałowa Gala konkursu Dziewczyna Lata Zamojszczyzny 2012

W ubiegłą sobotę w „BarCode” w Zamościu odbyło się prawdziwe święto piękna. Rozstrzygnięto kolejny etap Wyborów Dziewczyny Zamojszczyzny 2012. Piękne kandydatki w wieczorowych strojach wzbudzały powszechny zachwyt wśród zebranych gości, sponsorów konkursu i przybyłej publiczności.

Reklamy

1 września mieszkańcy Zamościa mieli okazję podziwiać najpiękniejsze dziewczyny naszego Regionu. W niezwykle przyjaznej atmosferze BarCode w Zamościu, którą stworzył gospodarz lokalu pan Zbigniew Mierzejewski, mogliśmy podziwiać finalistki kolejnego etapu naszego konkursu. Należy dodać, że patronem tego etapu było CNiC Żak, reprezentowane przez panią dyrektor Elżbietę Kędruszczak, która ufundowała nie tylko wspaniałe szarfy i statuetki, ale też wiele cennych nagród. Multimedialną prezentację kandydatek przygotował oraz zademonstrował prezes Mirosław Szpakowski. Emocje rosły w miarę zbliżania się do ogłoszenia ostatecznych wyników. Dodajmy w tym miejscu, że głosowanie w naszym konkursie odbywa się SMS-ami, a wyniki dostępne są on-line na portalach internetowych patronów medialnych. Niemniej nie wszyscy śledzili do 24-tej 30 sierpnia, jak kształtują się rozstrzygnięcia, więc z niecierpliwością czekali na oficjalne podsumowanie. Oto pierwsza dziesiątka dziewcząt, które otrzymały najwięcej głosów:

 

10. Agnieszka Socha 10 SMS-ów

9. Martyna Szczygieł 45 SMS-ów

8. Kinga Skrzyńska 65 SMS-ów

7. Agnieszka Kmieć 90 SMS-ów

6. Ewelina Dzioch 90 SMS-ów

5. Sylwia Sagan 187 SMS-ów

4. Aleksandra Wójtowicz 312 SMS-ów

3. Karolina Wiorko 346 SMS-ów

2. Ewa Tracz 364 SMS-ów

1. Ewa Smura 811 SMS-ów

Głosami z Gazety Zamojskiej, Gazety Biłgorajskiej oraz Tygodnika Tomaszowskiego Dziewczyną Mediów została Aleksandra Sienkiewicz, która do wspaniałego tytułu dołączy obraz namalowany przez Marzenę Miśkiewicz, prezesa Stowarzyszenia „Art-Avanti” z Zamościa. CNiB ufundowało także dodatkowy tytuł. „Dziewczyną Żaka” została Ewa Tracz.

Jak zwykle, nie zawiedli sponsorzy naszego konkursu. Główną nagrodę (przenośny komputer/palmtop) ufundował Media Markt z Zamościa (Galeria Twierdza). Drugą nagrodę ufundowała pani Małgorzata Górska, właścicielka Centrum Stomatologii Estetycznej „Multimed”. Nagrodą jest karnet na wybielanie zębów o wartości 1 000 zł. Dodajmy, że jesteśmy spokojni o efekt oraz jakość powyższej usługi, ponieważ Pani Doktor bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Dentysta Roku”. Przy okazji trzymamy kciuki za reprezentantkę Zamościa. Trzecia nagrodę ufundował Janusz Miazga „JM Elektronika”. Elegancki radioodtwarzacz USB wraz z kartą zawierającą aktualne hity muzyczne z pewnością pozwoli relaksować się naszej finalistce przy dobrej muzyce. Ekspres do kawy ufundowany przez Gazetę Zamojską to kolejna nagroda do jeszcze wielu innych, które przypadły naszym finalistkom. A były nimi prostownice do włosów, pamięci USB, karnety na kolację przy świecach dla dwojga, książki od Wydawnictwa Replika, kosmetyki, karnety na sesje fotograficzne, karnety na usługi kosmetyczno-fryzjerskie i inne. Wszystkie dziewczęta, które biorą udział w konkursie i przyszły na sobotnią galę, otrzymały dodatkowo karnety na bezpłatną sesję fotograficzną od Telewizji Kablowej Zamość „Video-Kadr” Marek Madej oraz karnety VIP na bezpłatny wstęp przez cały rok do BarCode. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy naszym sponsorom i zapraszamy zarówno ich, jak i dziewczęta do wzięcia udziału w kolejnym etapie. Kandydatury można zgłaszać do końca września wysyłając zdjęcie oraz dane kontaktowe na adres redakcja@zamojska.com.

 

Info i foto: Gazeta Zamojska