Holowany quad zderzył się z ciężarówką

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Sielec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że quad holowany przez samochód osobowy w pewnej chwili zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym starem. Kierowca quada z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Reklamy

 

Wczoraj przed południem dyżurny chełmskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Sielec w gminie Leśniowice.

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki VW Touran 66- letni mieszkaniec Chełma holował quada, którym kierował 43- letni mieszkaniec gminy Leśniowice. W pewnej chwili kierujący czterokołowcem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Star, którym kierował 34- latek.

Reklamy

W wyniku tego zdarzenia  kierowca quada z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego wypadku drogowego.

 

 

źródło i fot. KMP Chełm