Poniatowa: Zderzenie dwóch samochodów osobowych

Opolscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło wczoraj w Poniatowej. Kierująca samochodem Fiat Uno 36 – latka na skrzyżowaniu ulic: Nałęczowskiej i Kraczewickiej w Poniatowej uderzyła w jadący drogą z pierwszeństwem przejazdu samochód marki Peugeot 106. W wyniku zderzenia 11 – letnia pasażerka fiata doznała złamania kości prawego przedramienia.

Reklamy

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 18.00 w Poniatowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca samochodem m-ki Fiat Uno na skrzyżowaniu ulic Nałęczowskiej i Kraczewickiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w jadącego drogą z pierwszeństwem Peugeota, którym podróżował 20 – letni mieszkaniec gminy Opole Lubelskie.  W wyniku zderzenia 11 – letnia pasażerka fiata doznała obrażeń w postaci złamania kości prawego przedramienia. Dziewczynka została przewieziona do szpitala.
 
Policjanci apelują o ostrożną jazdę. Gdy podczas jesiennych dni, kiedy często jezdnia jest śliska, a przejrzystość powietrza znacznie mniejsza, kierowca powinien dołożyć wszelkiej staranności aby dostosować swoją jazdę do warunków panujących na drodze. Tylko zachowanie ostrożności może uchronić nas przed zdarzeniem drogowym.
 
 
 
źródło i fot. KPP Opole Lubelskie (E.Ż.)