19 czerwca 2024

Kijem golfowym chcieli wymusić oddanie długu od 16-latki

Wywieźli 16 latkę do lasu i brutalnie pobili. Policjanci zatrzymali 29 letnią kobietę i jej 19 letniego kompana.

Reklamy

 

W poniedziałkowy wieczór pod dom 16-latki przyjechał jej 19-letni kolega i zabrał ją do lasu w okolice Włodawy. Tam czekała na dziewczynę jej 29-letnia znajoma z 23-latkiem z Chełma. Kobieta twierdziła, że nastolatka jest jej winna 1000 złotych. By wymusić oddanie długu pobiła 16-latkę kijem golfowym, po czym kazała 19-latkowi z powrotem odwieźć ją do domu.

Policję powiadomiła matka 16-latki. Dziewczyna po zdarzeniu trafiła pod opiekę lekarską. Już w dniu otrzymania zgłoszenia w ręce stróżów prawa wpadły 2 osoby: 29-latka z Włodawy i 19-latek z Chełma.

Reklamy

Przedstawiono im zarzuty z wnioskiem o tymczasowy areszt. Kobieta jest podejrzana o stosowanie przemocy w celu wymuszenia wierzytelności oraz uszkodzenie ciała, a jej 19-letni kolega o pomoc w tym przestępstwie. Zatrzymano również 23-latka z Chełma, któy został przesłuchany w charakterze świadka.

Zarówno 29-latka jak i 19-latek to osoby notowane. Kobieta ma na swoim koncie między innymi przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, natomiast 19-latek był już notowany za pobicie. Teraz grozi im nawet do 5 lat.

Reklamy

 

info i fot. KPP Włodawa

 


 

Zobacz też:

REGION – Matka i synowie odpowiedzą za pozbawienie wolności 16-latki, wywiezienie jej do lasu i pobicie

REGION – Zatruł środkami chemicznymi 60 rodzin pszczelich