Kto rozpoznaje mężczyznę, który nieprzytomny trafił do zamojskiego szpitala?

Zamojscy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który w ubiegłym tygodniu nieprzytomny z obrażeniami głowy trafił do zamojskiego szpitala. Karetka pogotowia zabrała go z ulicy Piłsudskiego w Zamościu. Do chwili obecnej mężczyzna nie odzyskał przytomności.

Reklamy

 

21 czerwca bieżącego roku dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację o przyjęciu do szpitala papieskiego nieprzytomnego mężczyzny o nieustalonej tożsamości z obrażeniami głowy. Karetka pogotowia rano zabrała go z ulicy Piłsudskiego w Zamościu.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna przeszedł poważną operację. Do chwili obecnej nie odzyskał przytomności a jego stan określany jest jako zagrażający życiu.

Reklamy

W momencie zdarzenia mężczyzna ubrany był w niebieskie jeansy z czarnym paskiem, zieloną koszulkę polo w białe pasy, polarowy bezrękawnik w kolorze zieleni i brązowe sandały.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, jak i okoliczności powstałych u niego obrażeń proszone są o kontakt z zamojską policją, tel. 84 677 14 17 lub 997 i 112.

 

 

źródło i fot. KMP Zamość