19 lipca 2024

Kto rozpoznaje sprawcę kradzieży?

Policjanci z VI Komisariatu w Lublinie poszukują mężczyzny, który skradł dwie sztuki wideo-domofonów z jednego z lubelskich marketów. Wartość strat oszacowana została wstępnie na kwotę ok. 800 zł.

Reklamy

 

Do kradzieży doszło 12 stycznia b.r. na terenie jednego z marketów przy ul. Mełgiewskiej. Ze zgłoszenia przyjętego przez komisariat VI Policji w Lublinie wynika, że z jednego z działów zostały skradzione dwie sztuki wideo-domofonów. Wartość strat oszacowana została wstępnie na kwotę ok. 800 zł.

Jak się okazało kradzież zarejestrował sklepowy monitoring. Na nagraniu kamery widać, że do marketu weszło dwóch mężczyzn, którzy rozdzielili się. Jeden z nich swoim zachowaniem wzbudził podejrzenie pracownika ochrony. Chwilę później został ujęty, jak próbował ukraść trzy ledowe latarki. Mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom z VI komisariatu.

Reklamy

Mężczyzna przyszedł do marketu w towarzystwie swojego znajomego. W międzyczasie pracownicy ustalili, że ze sklepu zostały również skradzione dwa wideo- domofony. Na nagraniu widać jak drugi z mężczyzn niósł w koszyku  ten sprzęt. Ostatecznie opuścił sklep nie płacąc za towar.

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży. Ktokolwiek rozpoznaje zarejestrowanego na nagraniu mężczyznę, proszony jest o kontakt z komisariatem VI w Lublinie przy ul. Gospodarczej 2, lub pod num. tel. (81)535 46 61.

Reklamy

 

 

źródło i fot. KWP Lublin