Niedziela Palmowa w Zamościu

W niedzielę 9.04.2017 r. obyło się z okazji „Niedzieli Palmowej” z nawiązaniem do 32. Światowych Dni Młodzieży spotkanie w Zamościu młodzieży z diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Ks. Tomasz Szady – koordynator ŚDM diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej przekazał…

Reklamy

 

Młodzież z diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w dniu 9 kwietnia zgromadziła się w Zamościu na świętowaniu XXXII Światowego Dnia Młodzieży. Papież Franciszek wyznaczył dla młodzieży zadanie, hasło jakie przyświecało temu dniowi brzmiało – ,,Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny”. (Łk 1,49).

Wszystko rozpoczęło się procesją o godzinie 15:00 z Parafii Świętego Michała Archanioła do Katedry Zamojskiej, gdzie o godzinie 16:00 młodzież uczestniczyła we mszy świętej pod przewodnictwem Biskupa diecezjalnego Mariana Rojka.

Kolejne wielkie spotkanie młodzieży diecezji zamojsko-lubaczowskiej ,,Exodus Młodych” odbędzie się w Zwierzyńcu w dniach od 4 do 7 lipca 2017r. Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.


Więcej:

Niedziela Palmowa – Zamość 9 kwietnia 2017r. – Życie Zamościa FOTO

Niedziela Palmowa w Zamościu – NaszeMiasto.pl FOTO

Niedziela Palmowa w Zamościu „Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny bo święte jest imię Jego” (Łk 1,49). Te słowa… radiozamosc.pl AUDIO

 

Opracował – mak