Podczas libacji oblał znajomego alkoholem i podpalił!

Policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który podczas libacji oblał kolegę alkoholem i podpalił.

Reklamy

Do niebezpiecznego incydentu doszło w pierwszej połowie sierpnia br. na terenie gminy Międzyrzec Podlaski. Policjanci otrzymali wtedy zgłoszenie o mieszkańcu tej gminy, który wrócił do domu poparzony. Mężczyzna, tłumaczył bliskim i służbom ratunkowym, że zalał się alkoholem i przez przypadek podpalił. Zaprzeczał również by do zdarzenia przyczynił się ktoś inny. Z poparzeniami trafił do szpitala.

Śledczy, którzy zajęli się sprawą, uzyskali jednak informacje, z których wynikało, że udział w poparzeniu pokrzywdzonego mógł mieć 53-letni mieszkaniec tej samej gminy. Tego dnia wspólnie z pokrzywdzonym urządzili biesiadę i pili alkohol. Z ustaleń wynika, że w pewnym momencie pomiędzy mężczyznami doszło do nieporozumienia i wtedy 53-latek miał oblać swojego znajomego alkoholem i podpalić.

Reklamy

­

Podejrzany został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Odpowiadał będzie za uszkodzenie ciała, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującym prawem grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

­

(źródło i fot. Policja Lubelska / KMP Biała Podlaska)


Zobacz też:

Tragiczny wypadek. Zginęła 17-letnia motocyklistka [ZDJĘCIA]

Tragiczny wypadek. Zginęła 17-letnia motocyklistka [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →