Policyjne newsy 20 stycznia 2006

19 stycznia w lesie koło Gozdowa, przypadkowy mieszkaniec pobliskiej wioski odnalazł zwłoki mężczyzny.

Reklamy

Okazał się nim 53 letni mieszkaniec Gozdowa, który dnia poprzedniego widziany był w lesie w trakcie spożywania bliżej nieznanego napoju. Przy zwłokach znaleziono plastikową butelkę z cieczą koloru brązowego, której pozostałości skierowane zostały do ekspertyzy. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że najprawdopodobniej przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu. Prokuratura zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok denata.

17 stycznia w nocy odnotowano dwa włamania. Jedno do sklepu spożywczego przy ul. Narutowicza, drugie przy ul. 3 Maja. Policja ustaliła sprawców, którymi okazali się trzej mieszkańcy Hrubieszowa. W trakcie libacji alkoholowej na melinie zabrakło im trunku, więc z siekierą i torbą w ręku, wyruszyli w miasto, aby uzupełnić braki. Za pomocą siekiery wybili szybę w sklepie na ul. 3 Maja i wynieśli z niego alkohol i papierosy o łącznej wartości około 500 złotych. Przechodząc ulicą Narutowicza, przypomnieli sobie, że nie mają żadnego napoju, wybili więc szybę o wartości 870 zł po to, by z wystawy sklepu zabrać napój kosztujący 4, 90 zł.

Kolejne włamanie

Na ulicy Partyzantów doszło w tym tygodniu do kolejnego włamania, które nosi znamiona serii włamań do mieszkań, o których już pisaliśmy. Pod nieobecność mieszkańców, w biały dzień skradziono biżuterię złotą i srebrną o wartości 1 600 zł oraz telefon komórkowy. Sprawcy otworzyli zamek nie ustalonym narzędziem i zrabowali najbardziej wartościowe rzeczy.

Poniżej przypominamy portret pamięciowy jednego z domniemanych sprawców, a wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, prosimy o kontakt z KPP.

Tel. 997 lub 112

materiał uzyskano dzięki uprzejmości rzecznika KPP, pani Justyny Popek

portret pamięciowy >>