12 kwietnia 2024

Potrącił pieszego i uciekł. Policjanci poszukują sprawcy śmiertelnego wypadku

Chełmscy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj późnym wieczorem w Dorohusku. Nieustalony dotychczas kierujący potrącił pieszego i odjechał z miejsca zdarzenia. 58 letni mężczyzna przewieziony został do szpitala, gdzie niestety na skutek odniesionych obrażeń ciała zmarł.

 

Około godziny 19.50 dyżurny KMP w Chełmie powiadomiony został przez pogotowie ratunkowe o wypadku drogowym, do jakiego doszło w Dorohusku. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący nieustalonym dotychczas samochodem potrącił idącego drogą 58 letniego mieszkańca Dorohuska.

Kierowca nie zatrzymał się na miejscu i nie udzielił pomocy poszkodowanemu. Pieszy przewieziony został do szpitala w Chełmie. Obrażenia okazały się jednak na tyle rozległe, że mężczyzny nie udało się uratować.  

Policjanci ustalają okoliczności wypadku. Jednocześnie zwracamy się z apelem do świadków o kontakt z Policją. Wszystkie informacje można przekazywać osobiście, bądź telefonicznie pod numerem 82 560 12 10 lub 997.

 


źródło i fot. KMP Chełm