25 czerwca 2024

Przechodziła na czerwonym świetle. Śmiertelne potrącenie pieszej

Policjanci z kraśnickiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 82-letnia mieszkanka gm. Urzędów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem m-ki VW Sharan potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle pieszą. Kobieta została przewieziona do szpitala, jednak na skutek poniesionych obrażeń zmarła.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13:20 na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Mickiewicza w Kraśniku Fabrycznym. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, kierująca pojazdem m-ki VW Sharan potrąciła 82-letnią mieszkankę gm. Urzędów, która weszła na przejście na czerwonym świetle. Kobieta została przewieziona do szpitala, jednak na skutek poniesionych obrażeń zmarła.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku oraz zabezpieczyli ślady. Ciało 82-latki zostało przewiezione na sekcję zwłok. Pod nadzorem prokuratury będzie prowadzone postępowanie, które wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia. Kierująca sharanem była trzeźwa.

Reklamy

 

źródło i fot. KPP Kraśnik