Przewodnik turystyczno-gospodarczy po Ukrainie

Przewodników po Ukrainie powstało już na polskim rynku wystarczająco dużo. Czym więc różni się „Ukraina. Przewodnik turystyczno-gospodarczy” od innych książek czy ebooków poświęconych naszemu wschodniemu sąsiadowi i dlaczego warto nabyć tę pozycję?

Reklamy

Przewodnik turystyczno-gospodarczy po Ukrainie jest unikalną próbą przybliżenia polskiemu Czytelnikowi Ukrainy takiej, jaka ona jest z perspektywy jej mieszkańców, podając przy tym informacje, pomocne w zrozumieniu jej realiów gospodarczych i społeczno-politycznych. W przewodniku opisujemy ciekawe miejsca, które warto zwiedzić podczas podróży na Ukrainę, m. in. Lwów, Kijów, Zakarpacie, Podole, Tarnopol, Odessa, Besarabia i Krym. Jednak zamiast przydługich opisów historycznych i szczegółowych informacji na temat stylu, w jakim zbudowano poszczególne kamienice, autor skupia się na informacjach współczesnych, które pomagają zrozumieć dzisiejszą Ukrainę i sytuację społeczno-gospodarczą jej regionów.

Przewodnik ten będzie nieoceniony dla polskic h przedsiębiorców czy menedżerów, którzy myślą choćby teoretycznie o nawiązaniu współpracy ze wschodnim sąsiadem, o zrobieniu biznesu na Ukrainie. Ale nie tylko: rozdział dotyczący biznesu warto przeczytać wszystkim, którzy wybierają się na Ukrainę, a zwłaszcza studentom. Kto wie, czy w przyszłości ta wiedza nie okaże się niezwykle przydatna w pracy zawodowej – w końcu prędzej czy później osoby choćby trochę zorientowane w ukraińskich realiach gospodarczych będą bardzo poszukiwane na polskim rynku pracy. Osoby, których gospodarka nie interesuje w żadnym stopniu, ostatni rozdział mogą po prostu pominąć i skupić się na części turystycznej, z której można się dowiedzieć wiele ciekawych informacji, o których nie piszą autorzy klasycznych przewodników po Ukrainie.

 

Książkę (ebook w cenie 6,85 zł) można kupić tu: Przewodnik po Ukrainie