Region: Kto ją rozpoznaje? Zniszczyła 7 samochodów

Policjanci z I komisariatu Policji w Lublinie prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia 7 samochodów. Do przestępstwa doszło 6 stycznia bieżącego roku przy ulicach Zamojskiej oraz Miłej w Lublinie. Sprawczyni ubrana była w jasną kurtkę, dresowe spodnie, buty sportowe z charakterystycznymi czerwonymi sznurówkami. Miała na sobie czarną koszulkę z napisem „Ciemna Strona Mocy”.

Reklamy

 

Wideo »

 

6 stycznia rano policjanci z I komisariatu Policji otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilku pojazdów przy ul. Miłej. Jak się okazało zniszczonych zostało także kilka samochodów zaparowanych przy ul. Zamojskiej. W sumie policjanci przyjęli zawiadomienia od 7 pokrzywdzonych osób. Łączne straty na ich szkodę oszacowane zostały na kwotę blisko 10 tys. zł. W pojazdach zniszczone zostały głównie maski oraz elementy boczne. Uszkodzenia powstały od zarysowania ostrym narzędziem.

 
Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie monitoringu. Kamery zarejestrowały idącą chodnikiem wzdłuż ulicy kobietę. W pewnym momencie podchodzi ona do samochodu m-ki BMW i rysuje po masce pojazdu ostrym narzędziem. W podobny sposób uszkadza dostawczego mercedesa.
 
Policjanci poszukują młodej, około 25 letniej kobiety. W chwili zdarzenia ubrana była w jasną kurtkę, dresowe spodnie, buty sportowe z charakterystycznymi czerwonymi sznurówkami.  Miała na sobie czarną koszulkę z napisem „ Ciemna Strona Mocy”.
 
Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejącą na zapisie z monitoringu młodą kobietę prosimy o kontakt z I komisariatem. Informacje przekazywać można także telefonicznie pod nr 81 535-45-73 lub 997.
 
 
 
źródło, fot, wideo: KWP Lublin (R.L.R)