Romantyczny włamywacz. Ukradł kartki walentynkowe

Dzisiejszej nocy policjanci kilka minut po włamaniu zatrzymali sprawcę. Młody mieszkaniec Lublina wybił szybę w jednym z kiosków przy skrzyżowaniu ulic Krańcowa i Męczenników Majdanka i skradł… cztery kartki walentynkowe.

Reklamy

Popularne walentynki z roku na rok zyskują coraz większą liczbę zwolenników. Czasami powstaje dylemat, co dać swojej ukochanej, czy ukochanemu i za co kupić upominek. Najwidoczniej podobny dylemat miał 19 letni mieszkaniec Lublina. Nietrzeźwy 19 latek prawdopodobnie chciał zrobić niespodziankę swojej ukochanej.
 
Młody Lublinianin włamał się do kiosku, przez szybę skradł …..cztery kartki walentynkowe o wartości 9zł. Wartość wybitej szyby jest znacznie większa. Właścicielka oszacowała straty na 1000 zł.
 
Włamywacz trafił do policyjnego aresztu, miał w organizmie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. 19 latek odmówił składania wyjaśnień.  Podejrzany dobrowolnie poddał się karze – roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata oraz karze grzywny. Mężczyzna musi także naprawić wyrządzone szkody.
 
 
 
źródło: KWP Lublin (R.L.R)