23 kwietnia 2024

Śmiertelnie ugodził brata nożem. Tragiczny finał rodzinnej kłótni

Łukowscy policjanci zatrzymali 53-latka z gminy Wojcieszków podejrzewanego o zabójstwo. W trakcie kłótni z bratem ugodził go nożem w klatkę piersiową. Pokrzywdzony 56-latek w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Tam zmarł.

 

Łukowscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło w środę przed godziną 15.00 w jednej z miejscowości gminy Wojcieszków. Ze wstępnych czynności, które wykonali policjanci na miejscu zdarzenia wynika, że mieszkający razem dwaj bracia zaczęli się kłócić. W pewnej chwili młodszy z nich ugodził nożem w klatkę piersiową 56-latka. Świadkowie zajścia natychmiast wezwali do rannego pomoc.

Pokrzywdzony mężczyzna w bardzo ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Tam, w trakcie udzielania mu pomocy zmarł. 53-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieje, będą z nim wykonywane dalsze czynności procesowe.

Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności zajścia, przesłuchują świadków, zabezpieczają ślady na miejscu zdarzenia, sprawdzą motywy, jakimi kierował się 53-letni mężczyzna.

 

 

źródło i fot. KPP Łuków