15 czerwca 2024

Tragiczny wypadek koło Tomaszowa. Zginęli 24-letni kierowca i 17-letni pasażer [ZDJĘCIA]

Do tragicznego wypadku drogowego, doszło w nocy z soboty na niedzielę w powiecie tomaszowskim. Śmierć poniosły dwie osoby.

Reklamy

Dzisiejszej nocy, przed godziną 3 policjanci zostali zawiadomieni o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej pomiędzy  miejscowościami Bełżec i Chyże, w powiecie tomaszowskim.

Ze policyjnych wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierowca volkswagena passata na prostym odcinku drogi przebiegającej przez las drogi, z niewyjaśnionych w chwili obecnej przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

Reklamy

­

W wyniku poniesionych obrażeń, 24-latek poniósł śmierć na miejscu. 17-letni pasażer auta, z licznymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Reklamy

Na miejscu zdarzenia do wczesnych godzin porannych policjanci prowadzili czynności śledcze z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone śledztwo.

­

­

źródło i fot. Policja Lubelska / KPP Tomaszów Lub.


Zobacz też:

50 etatów czeka w Służbie Celno-Skarbowej [ZDJĘCIA]

50 etatów czeka w Służbie Celno-Skarbowej [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →