23 kwietnia 2024

Tragiczny wypadek na drodze – ciągnik przewrócił się przygniatając traktorzystę – ZDJĘCIA

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w gminie Stary Zamość. Na drodze poniósł śmierć 52-letni kierowca ciągnika rolniczego.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj, w miejscowości Wiosłowiec, w gminie Stary Zamość.

Policjanci wezwani na miejsce wypadku wstępnie ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym z podczepioną kosiarką rotacyjną jechał droga powiatową, kiedy nagle, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie na pobocze i uderzył w skarpę.

Ciągnik przewrócił się, przygniatając kierowcę. Świadkowie natychmiast ruszyli na pomoc traktorzyście, postawili ciągnik na koła i wydostali przygniecionego przez pojazd mężczyznę.

Załoga wezwanej na miejsce karetki pogotowia podjęła akcję reanimacyjną. Niestety, nie udało się przywrócić funkcji życiowych ofiary. 52-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Jak się okazało, 52-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, stracił je kilka lat temu. Ciągnik, którym się poruszał, nie miał badań technicznych.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają szczegóły tego tragicznego wypadku. Ciało 52-latka przewieziono do zakładu patomorfologii celem wykonania badań.

­

(info i fot. KMP Zamość)


Zobacz też:

Prawie zderzył się z radiowozem… Traktorzysta z 4 promilami!

Prawie zderzył się z radiowozem… Traktorzysta z 4 promilami!


LubieHrubie na Instagramie