5 marca 2024

Tragiczny wypadek na krajowej 12. W karambolu uczestniczyło kilka aut – ZDJĘCIA

Dzisiaj rano, na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Brzezice, zginął kierowca osobowej alfy, który zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką. Dwie inne osoby trafiły do szpitala.

Reklamy

Do wypadku doszło dzisiaj, około godziny 6.30, na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Brzezice, w powiecie świdnickim.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów skierowanych na miejsce wynika, że kierowany przez 48-letniego mieszkańca powiatu chełmskiego samochód marki Alfa Romeo, jadący w kierunku Chełma, nagle z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył z ciężarowym volvo.

Reklamy

Na skutek wypadku, jadące za ciężarówką osobowe audi A3 i bus marki VW, nie zdołały wyhamować i kolejno w siebie uderzały. W efekcie, wszystkie samochody jadące w kierunku Lublina wjechały do rowu. W zdarzeniu uszkodzone zostało również BMW, jadące od Piask w kierunku Chełma, które najechało na porozbijane elementy porozrzucane na drodze.

W wyniku wypadku kierowca alfy poniósł śmierć na miejscu. Do szpitala trafił kierowca audi oraz pasażer busa. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie potwierdziło, że był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Świdniccy policjanci, pod nadzorem tamtejszej prokuratury, wyjaśniają okoliczności tej tragedii.

(info i fot. KPP Świdnik)


Zobacz też:

Na zakręcie zgubił 50 podkładów kolejowych – ZDJĘCIA

Na zakręcie zgubił 50 podkładów kolejowych – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie