29 lutego 2024

Tragiczny wypadek pod Lublinem. Nie żyje 19-letni kierowca

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Dębina gm. Zakrzew. Na prostym odcinku drogi kierujący skodą 19-latek nagle zjechał z drogi uderzając w słup trakcji elektrycznej. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. 16-letnia pasażerka trafiła do szpitala.

Reklamy

 

Do wypadku doszło wczoraj kilkanaście minut po godz. 21.00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący skodą 19-latek na prostym odcinku drogi jadąc od strony Wólki Batorskiej Kolonia w kierunku Bożej Woli z niewyjaśnionych przyczyn nagle zjechał na pobocze i uderzył w słup trakcji elektrycznej.

Kierujący pojazdem w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Pojazdem podróżowała również 16-latka. Dziewczyna z obrażeniami ciała została przewieziona do jednego z lubelskich szpitali. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklamy

Policjanci prowadzili na miejscu wypadku czynności  pod nadzorem prokuratora. Ciało 19-latka zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej.

 

źródło i fot. KWP Lublin