18 kwietnia 2024

Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół nr 1

Za nami 10 miesięcy wytężonej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Zajęcia, różne inicjatywy, praktyki zagraniczne, konkursy, wycieczki i ciekawe spotkania mają pomóc w przyswajaniu wiedzy i kształceniu umiejętności niezbędnych podczas egzaminów maturalnych oraz kwalifikacji, a także rozwijać zainteresowania naszej młodzieży.

 

Kilka dni temu, 23 czerwca, świadectwa z rąk swoich wychowawców odebrali uczniowie naszej szkoły. Lubimy nagradzać naszych uczniów. Ci najlepsi, najaktywniejsi i najzdolniejsi otrzymali nagrody książkowe – m.in. za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, pracę na rzecz szkoły, środowiska, bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi, pracę w agendach szkolnych i sukcesy w sporcie. Najwyższą średnią ocen w naszej szkole miała Maria Zalewska – uczennica klasy Itc. Część rodziców otrzymała także listy gratulacyjne za wzorowe wychowywanie swoich dzieci, które to uczęszczają do naszej szkoły.

Wyróżnienia i nagrody, w asyście wychowawców, wręczał Pan Marek Kozielewicz – Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie. Dodatkowo, hrubieszowscy przedsiębiorcy: Michał Miścior – Nowa Technika, Pani Justyna Tywoniuk – Pensjonat i Restauracja Magistrat i Pan Bernard Adamowicz – CUK Ubezpieczenia Hrubieszów ufundowali stypendia wakacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy to uzyskali najwyższy wzrost średniej ocen – biorąc pod uwagę I i II semestr mijającego roku szkolnego. Tę rywalizację wygrała w naszej szkole Aleksandra Drewniak – uczennica klasy IIa.

Nie pozostaje nam nic innego, jak całej społeczności szkolnej życzyć udanego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego! Do zobaczenia we wrześniu! 

 

źródło i fot. ZS nr 1