21 lipca 2024

Trudne warunki na drogach. Wypadki i utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]

Dzisiaj od godzin porannych doszło do kilku groźnych zdarzeń na drogach Lubelszczyzny. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu i trudnymi warunkami drogowymi.

Reklamy

Dzisiaj przed godziną 10, na drodze krajowej numer 12 między Stołpiem a Janowem doszło do przewrócenia się cysterny.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że kierujący ciężarowym samochodem Renault z cysterną na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do rowu, gdzie doszło do przewrócenia się samochodu – informuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej komendy. – Pojazdem kierował 25-letni obywatel Ukrainy, który na szczęście nie odniósł obrażeń w tym zdarzeniu. Na miejscu pracowały służby, które musiały przepompować paliwo.

Reklamy

­

Zablokowane były dwa pasy na S-19, w kierunku Warszawy, pomiędzy węzłami Węglin i Szerokie. Doszło tam do zderzenie dwóch aut osobowych – Mercedesa i Citroena. 36-letni kierowca Citroena został przewieziony do szpitala na badania.

Reklamy

Z kolei w Hucie Turobińskiej 50-letni kierowca tira stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok. Kierowcy na szczęście nic się nie stało.


­

źródło i fot. Policja Lubelska


Zobacz też:

Świerszczów: Autokar utknął na poboczu w zaspie – potrzebny był dźwig [ZDJĘCIA]

Świerszczów: Autokar utknął na poboczu w zaspie – potrzebny był dźwig [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →