Uderzył kompana „od kieliszka” młotkiem i ugodził nożem

Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił sobotniej nocy do szpitala 38-letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzna w trakcie spotkania z kolegami na zakrapianej alkoholem imprezie, został ugodzony nożem i uderzony w głowę tępym narzędziem.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

Policjanci z Chełma otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań przy ul. Lubelskiej pomocy potrzebuje mężczyzna, który posiada obrażenia ciała. Jak się okazało, był nim 38-latek, który wspólnie z 58-letnim właścicielem mieszkania oraz 27-letnim znajomym razem spożywali alkohol.

Reklamy

Z ustaleń mundurowych wynika, że pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki, która przerodziła się w szarpaninę. W jej efekcie 27-latek chwycił za tępe narzędzie, prawdopodobnie młotek, uderzając 38-latka w głowę. Następnie napastnik nożem ugodził poszkodowanego w klatkę piersiową.

Ranny mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do chełmskiego szpitala. Do policyjnego aresztu trafił sprawca przestępstwa. Policjanci zatrzymali 27-latka na klatce schodowej, w momencie zbiegania ze schodów.  

Był pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Do tej sprawy zatrzymany został także 58-letni właściciel mieszkania. On również znajdował się pod wpływem alkoholu.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

 

 

źródło: KMP Chełm