25 lipca 2024

V SPOT motocyklowy „Roztocze 2011”

W dniu 15.05.2011 r. w Zamościu odbędzie się kolejny, V SPOT motocyklowy „Roztocze 2011”. Celem imprezy jest prezentacja maszyn, wymiana doświadczeń, odświeżenie starych i nawiązanie nowych znajomości oraz przyjemne spędzenie czasu w gronie przyjaciół i znajomych.

Reklamy

Motocyklistów i mieszkańców naszego regionu zapraszamy do spędzenia kilku wolnych, niedzielnych chwil na podziwianiu tak dużej ilości, zgromadzonych w jednym miejscu, pięknych maszyn. Oprócz spotkania w towarzystwie ludzi dzielących tą samą pasję odbędzie się parada motocyklowa ulicami Zamościa oraz przejazd po Roztoczu zwieńczony spotkaniem przy ognisku.

Reklamy

Program imprezy przewiduje zjazd uczestników na Rynek Wielki w Zamościu od godziny 10.00. Po powitaniu i zapoznaniu uczestników z planem imprezy nastąpi statyczna prezentacja maszyn dla mieszkańców Zamościa. Około godziny 12.30 rozpocznie się parada motocyklowa ulicami miasta a następnie przejazd do miejscowości Chyża k/Bełżca, na spotkanie przy ognisku.

Reklamy

Mając na uwadze zadowolenie i bezpieczeństwo uczestników, w przypadku gdyby aura okazała się niekorzystna, termin imprezy zostanie przesunięty. Ostateczne potwierdzenie terminu spotkania zostanie zamieszczone na stronie internetowej Kresowego Bractwa Motocyklowego pod adresem:

www.kresowe.bractwo.motocyklowe.org

oraz na forum nie później niż w sobotę 14 maja do godz. 12.00.

***

Źródło:
Kresowe Bractwo Motocyklowe

Wybrał – mak