15 kwietnia 2024

W sobotę utrudnienia ruchu w Łęcznej – nad jeziora przez Kijany

W związku z uroczystym pogrzebem państwowym doczesnych szczątków Stanisława Kuchciewicza ps. „Wiktor”, zaplanowanym na 10 lipca 2021 roku, należy spodziewać się utrudnień ruchu w Łęcznej. Osoby jadące od Lublina nad jeziora Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego proszone są wybieranie tras przejazdu przez miejscowość Kijany.

10 lipca 2021 roku w Łęcznej odbędzie się uroczysty pogrzeb państwowy  z  ceremoniałem wojskowym doczesnych szczątków Stanisława Kuchciewicza ps. „Wiktor”, Żołnierza Niezłomnego. Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 11.00 czuwaniem modlitewnym przy trumnie w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Łęcznej.  Po mszy świętej nastąpi uroczysty przemarsz ulicami Łęcznej i pochówek na cmentarzu przy ulicy Polnej.

Łęczyńscy policjanci wraz z żołnierzami żandarmerii wojskowej będą zabezpieczać trasę przejazdu konduktu pogrzebowego z kościoła pw. Św. Marii Magdaleny ulicą Świętoduską, ulicą Lubelską, ulicą Marszałka Piłsudskiego, ulicą Górniczą, DK numer 82 na cmentarz przy ulicy Polnej (mapka).

W związku z powyższym, około godziny 13.00 należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Kierujący pojazdami poruszający się od strony Lublina w kierunku jezior Pojezierza Łęczyńsko – Włodawskiego proszeni są  o wybieranie trasy przejazdu przez miejscowość Kijany.

­

(info, grafika: KPP Łęczna)


Zobacz też:

Narkotyki warte ćwierć miliona w BMW – ZDJĘCIA

Narkotyki warte ćwierć miliona w BMW – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie