20 czerwca 2024

W zamkniętym garażu znaleziono zwłoki 46-letniego mężczyzny

Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności śmierci 46-letniego mieszkańca miasta. Ciało mężczyzny znaleziono dziś nad ranem w samochodzie, w zamkniętym garażu. Przeprowadzone przy udziale prokuratora oględziny wstępnie wykluczyły udział osób trzecich w tym zdarzeniu, a prawdopodobna przyczyna śmierci mężczyzny to zatrucie spalinami.

Reklamy

 

Dziś nad ranem zamojscy policjanci powiadomieni zostali o tym, że 46-letni mieszkaniec Zamościa nie powrócił na noc do domu. Zaniepokojeni członkowie rodziny informowali, że 46-latek najprawdopodobniej przebywa w garażu przy ul. Hrubieszowskiej, który jest zamknięty.

Przy pomocy wezwanych na miejsce strażaków otworzono drzwi garażu. Wewnątrz w zaparkowanym tam samochodzie ujawniono zwłoki 46-letniego Zamościanina.

Reklamy

Przeprowadzone przy udziale prokuratora i biegłego medycyny sądowej oględziny, wstępnie wykluczyły działanie osób trzecich w zdarzeniu. Prawdopodobna przyczyna śmierci 46-latka to zatrucie spalinami. Jej dokładną przyczynę wyjaśni jednak zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok.źródło: KMP Zamość

Reklamy