19 czerwca 2024

Wjechał Oplem pod ciężarówkę. Zginął na miejscu

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj. 53- letni kierowca Opla Astra, zderzył się czołowo z ciężarówką. W wyniku odniesionych obrażeń 53-latek zmarł na miejscu.

Reklamy

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek po godzinie 12 w miejscowości Siemień, w powiecie parczewskim.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 53-letni mieszkaniec Parczewa jadąc Opel Astra, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenie z prawidłowo jadącym pojazdem ciężarowym marki Renault kierowanym przez 39-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego – informuje Sierżant sztabowy Ewelina Semeniuk z parczewskiej komendy. – W wyniku poniesionych obrażeń kierujący 53- latek poniósł śmierć na miejscu. Kierującemu Renault udzielono pomocy medycznej na miejscu. 39 – latek był trzeźwy.

Reklamy

­

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana do późnych godzin wieczornych. Czynności śledcze zostały przeprowadzone z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych, a także funkcjonariuszy Inspekcji Transportu Drogowego

Reklamy

Ciało 53-latka zabezpieczono w celu przeprowadzenia badań sekcyjnych, a jego pojazd przetransportowano na policyjny parking. Wszelkie okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

­

źródło i fot. KPP Parczew


Zobacz też:

W cofającą ciężarówkę uderzyły dwa auta osobowe. Wypadek w Miączynie z udziałem mieszkańca gminy Mircze [ZDJĘCIA]

W cofającą ciężarówkę uderzyły dwa auta osobowe. Wypadek w Miączynie z udziałem mieszkańca gminy Mircze [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →