23 lipca 2024

Wypadki z udziałem motocyklistów

Do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem motocykli doszło w miniony weekend na drogach powiatu biłgorajskiego, w Woli Dużej oraz Olszance. Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi, jednak nie obyło się bez obrażeń. Do szpitala trafiła 36-letnia motocyklistka oraz 46-letni kierujący hondy, z Biłgoraja.

Reklamy


Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Wola Duża. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy zabezpieczających miejsce zdarzenia, kierująca yamahą niezachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, najechała na tył  forda. 36-letnia motocyklistka trafiła do szpitala. Była trzeźwa. 34-letni kierujący forda również był trzeźwy.

Do kolejnego wypadku doszło kolka godzin później w Olszance. 46-letni kierujący z Bigoraja kierując motocyklem marki honda na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym volkswagenem.  Za kierownicą volkswagena siedział 45-letni mieszkaniec gm. Turobin, również był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszystkie szczegóły obu tych zdarzeń, jak również apelują o szczególną ostrożność na drodze oraz bezpieczną jazdę.

Reklamyźródło i fot. KPP Biłgoraj