Zabójstwo po zakończonej libacji alkoholowej. 29-latkowi grozi mu 25 lat

Puławscy policjanci dzisiejszej nocy zatrzymali 29-latka oraz 44-letnią kobietę, którzy uczestniczyli w libacji alkoholowej w miejscowości Oblasy. Po zakończonej imprezie, około północy doszło do ugodzenia nożem 48-latka, w wyniku czego pokrzywdzony zmarł.

Reklamy


Kilka minut po północy dyżurny puławskiej policji otrzymał informację o ugodzeniu nożem 48-letniego mężczyzny. Na miejsce interwencji skierowany został patrol policji, który ustalił, że do ugodzenia doszło po zakończonej libacji alkoholowej.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora oraz w obecności lekarza medycyny sądowej przeprowadzono czynności po których zatrzymani zostali pozostali uczestnicy libacji.

Reklamy

Do policyjnego aresztu trafił 29-latek, mieszkaniec Puław, który w organizmie miał 3,8 promila alkoholu oraz 44-letnia mieszkanka gm. Janowiec, która w organizmie miała 2 promile alkoholu.

Wstępnie ustalono, że pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, po której 29-latek złapał za leżący nóż i ugodził 48 latka w okolice ucha. Ten w wyniku ugodzenia zmarł. Decyzją prokuratora ciało denata zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej. Zgodnie z kodeksem karnym zabójstwo grozi do 25 lat pozbawienia wolności.źródlo: KMP Puławy