Zapraszamy do lektury nowego „Skafandra”

Ukazał się nowy numer Gazety Akademickiej “Skafander”. W wydaniu znajdziecie sporo wiadomości z życia akademickiego Zamościa oraz możecie poznać kandydatki do tytułu Miss Skafandra 2021.

Reklamy

Numer otwiera artykuł poświęcony wyborom Miss Skafandra. W tej edycji udział bierze osiem kandydatek, których sylwetki zostały przybliżone w tym numerze. Swój głos mogą oddać Czytelnicy poprzez “lajki”w albumie konkursowym na profilu Gazety na Facebooku: https://www.facebook.com/skafander.info.

W numerze przeczytacie również o wysokiej ocenie jaką od Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych otrzymał kierunek pielęgniarstwo w UPZ. Gazeta prezentuje również wywiady z wykładowcami, przybliżających korzyści ze studiów na kierunkach jak pielęgniarstwo, informatyka oraz bezpieczeństwo narodowe.

W “Skafandrze” znajdziecie również relacje z konferencji, jakie w formule online zorganizowała ostatnio Uczelnia Państwowa w Zamościu. Pierwsza dotyczyła dziedziny logistyki, zaś druga zmian klimatycznych w naszym regionie.

Ponadto w gazecie przeczytacie recenzję programu telewizyjnego “Down the road. Zespół w trasie” autorstwa Aleksandry Pitury, młodej blogerki z I LO w Zamościu.

Nowym kącikiem w “Skafandrze” jest Hyde Park Corner prowadzony w języku Szekspira przez studentów z Koła Naukowego Anglistów UPZ.

W tym numerze przeczytacie również o powstaniu Hrubieszowskiej Młodzieżowej Grupy Medialnej, akcji “Młoda krew ratuje życie”, albo o nowym mieszkańcu zamojskiego ZOO – lwie o imieniu Akashinga.

W związku z trwającą pandemią Gazeta Akademicka „Skafander” od dłuższego czasu ma formę e-wydania. Niezmiennie jest w niej pełno ciekawych informacji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli macie ciekawy temat, wydarzenia, zdjęcie lub pomysł piszcie do redakcji „Skafandra” na adres: skafander.info@gmail.com,

Zapraszamy do lektury e-wydania „Skafandra”, które dostępne jest pod linkiem:

https://upz.edu.pl/data/file_attachment/3019-skafander-4-144.pdf

(Skafander)


Zobacz też:

Jechał na podwójnym gazie i na zakazie. Twierdził że jest… „Świętym Mikołajem”

Jechał na podwójnym gazie i na zakazie. Twierdził że jest… „Świętym Mikołajem”

LubieHrubie na Instagramie