Zapraszamy na Targi Edukacji w Zamościu

Zadbaj o swoją teraźniejszość i przyszłość – to hasło tegorocznych Targów Edukacji. Wydarzenie, zaplanowane na 8 czerwca 2022 r., organizowane jest wspólnie przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu, Wyższą Szkołę Humanistyczno – Ekonomiczną im. Jana Zamoyskiego w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu.

Reklamy

Targi Edukacji mają na celu prezentację oferty edukacyjnej i dorobku zamojskich szkół ponadpodstawowych. Przedsięwzięcie będzie też okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy pomiędzy zamojskimi placówkami oświatowymi.

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty, lekcje pokazowe, występy uczniów szkół i placówek pozaszkolnych oraz konsultacje z doradcami zawodowymi.

Uczestnicy Targów będą mieli okazję wysłuchać wykładu Pani Marii Sakowicz Dyrektora Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Zamościu pt. Nauka nie kończy się nigdy oraz prezentacji dr Marka Gąski z Towarzystwa Wiedzy Obronnej na temat Zagrożeń bezpieczeństwa i obronności państwa

Targi Edukacji odbędą się w siedzibie Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Zamościu, przy ul Koszary 54. Początek imprezy o godz. 10.00.

Wstęp wolny.

­

(info i fot. WSHE Zamość)


Zobacz też:

Spacerował nago po miejskim parku, bo… „chciał być bliżej natury”

Spacerował nago po miejskim parku, bo… „chciał być bliżej natury”