3 marca 2024

Dobre mecze trampkarzy, młodzików i orlików Unii

W sobotnich pojedynkach dobrze wypadły wszystkie roczniki piłkarzy Unii Hrubieszów. Trampkarze zremisowali na wyjeździe z Grafem Chodywańce 4:4, młodzicy również w wyjazdowym meczu wygrali z Andorią Mircze 9:1, orlicy zajęli 2. miejsce w turnieju.

Reklamy

Trampkarze starsi zremisowali dzisiaj w wyjazdowym meczu z Grafem Chodywańce 4:4. Był to pierwszy mecz naszych trampkarzy w sezonie 2012/2013 i pierwszy mecz pod kierownictwem nowego trenera, Mirosława Nowaka.

Zaległy mecz trampkarzy Unii ze Spartą Łabunie, który miał być rozegrany 8 września br. w Hrubieszowie, na prośbę Sparty został przełożony. Nowy, możliwy termin tego pojedynku, proponowany przez Spartę, to najbliższy czwartek (20.09). Po jego ostatecznym uzgodnieniu poinformujemy zainteresowanych.

Reklamy

Bardzo dobrze w sobotnim meczu wyjazdowym z Andorią Mircze wypadli także młodzicy starsi, grający w klasie okręgowej. Trenowani przez Mirosława Szupra młodzicy Unii pokonali sojego rywala 9:1.

Również wczoraj pierwszy turniej zaliczyli także orlicy starsi, którzy w Chomęciskach Dużych ulegli tylko orlikom Tomasowi 1 : 2 i zajęli drugie miejsce w turnieju. Zespół ten od niedawna trenuje Piotr Wierzbicki.

 

Źródło: Unia Hrubieszów