Dziś mecz Unia – Kryształ. Derbowy pojedynek

Dziś w ramach II kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów na swoim stadionie zmierzy się z Kryształem Werbkowice. Mecz derbowy poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Borowiński, Michalec, Winiarski. Początek spotkania godz. 17:00.

Reklamy

Unia Hrubieszów w pierwszej kolejce wygrała z Koroną i tym samym przełamała złą passę spotkań bez zwycięstwa z łaszczowską drużyną. Taki wyczyn podopieczni Roberta Kulika będą chcieli powtórzyć w starciu z jeszcze bardziej niewygodnym rywalem, Kryształem Werbkowice. Wystarczy przypomnieć, iż Unia Hrubieszów ostatni raz wygrała z tą drużyna w 2010 roku! Kiedyś zła pasa musi się skończyć i chyba już najwyższa pora, aby tak się stało w dzisiejszych derbach. 

Unia Hrubieszów w pierwszej kolekcje pokazała, co to jest determinacja i walka do ostatnich minut meczu. Można wnioskować, iż w starciu z Kryształem, naszym zawodnikom motywacji oraz woli walki na pewno nie zabraknie. Potencjalne zwycięstwo na takim przeciwnikiem może otworzyć drogę ”biało-niebieskim” ku czwartej lidze.

Zarówno Kryształ, jak i Unia myślą o awansie. Obie drużyny zrobią więc wszystko, co tylko w ich mocy, aby z boiska zejść zwycięsko. To wróży bardzo ciekawie widowisko, w którym na brak emocji nie powinniśmy narzekać. Tym bardziej zachęcamy wszystkich kibiców do przyjścia na mecz, który rozgrywany będzie w czwartkowe popołudnie.


Józek