Gimnazjada w tenisie stołowym

Otwarcia turnieju oraz dekoracji zwycięzców dokonał Wójt Werbkowic Lech Bojko oraz Dyrektor Gimnazjum Wojciech Siuda. Sędzią głównym zawodów był Marian Cisło.

Reklamy

W turnieju uczestniczyło 54 zawodników. Rozegrano 99 indywidualnych gier.

Do rozgrywek rejonowych awansowały pierwsze piątki w obu kategoriach. Odbędą się one w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie w dniu 26.10.2007
rozpoczęcie gier o godz. 10.00.

Podziękowania dla nauczycieli Gimnazjum w Werbkowicach za pomoc w organizacji turnieju.

komunikat – plik do pobrania >>

CHŁOPCY

Miejsce NAZWISKO IMIĘ Rocznik SZKOŁA OPIEKUN

1 Drop Adam 1994 GP Hrubieszów Chwedczuk Andrzej
2 Mazurek Dariusz 1992 G. Werbkowice Sadowski Bartłomiej
3 Dąbrowski Kamil 1993 G. Werbkowice Sadowski Bartłomiej
4 Przepiórka Krzysztof 1993 G.nr1 Hrubieszów Pachla Andrzej
5-6 Pogorzelski G.Mircze Majdanik Robert
5-6 Karaś Adrian G.Mircze Majdanik Robert
7-8 Polikowski Adrian 1992 G. Werbkowice Sadowski Bartłomiej
7-8 Barań Paweł 1994 G.Kryłów Kłoda Agnieszka
9-12 Gryn Tomasz 1993 G.Trzeszczany Chwedczuk Zygmunt
9-12 Podolak Damian 1992 G. Werbkowice Sadowski Bartłomiej
9-12 Kaczyński Tomasz 1992 G.Horodło Kamień Mirosław
9-12 Skrzyński Maciej 1993 G.nr1 Hrubieszów Pachla Andrzej
13-16 Matysiak Kamil G.Mircze Majdanik Robert
13-16 Wawer Krzysztof 1992 G.nr1 Hrubieszów Pachla Andrzej
13-16 Malicki Damian 1993 G.Trzeszczany Chwedczuk Zygmunt
13-16 Grzegorz Sokołowski G.Mircze Majdanik Robert
17-24 Kondracki Artur 1992 G.Uchanie Skrzat Zbigniew
17-24 Daniel Skawiński 1994 GP Hrubieszów Chwedczuk Andrzej
17-24 Daciuk Damian 1993 G.nr1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17-24 Sędłak Paweł 1992 G.Kryłów Kłoda Agnieszka
17-24 Kozik Michał 1993 G.nr1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17-24 Barczuk Mateusz 1992 G.Horodło Kamień Mirosław
17-24 Siekierda Konrad 1992 G.Uchanie Skrzat Zbigniew
17-24 Turek Adrian 1993 G.Uchanie Skrzat Zbigniew
25-32 Dyrda Krystian 1993 G.nr1 Hrubieszów Pachla Andrzej
25-32 Bajak Artur 1994 G.Kryłów Kłoda Agnieszka
25-32 Podgórski Mariusz 1992 G.Uchanie Skrzat Zbigniew
25-32 Michał Kurowski 1994 GP Hrubieszów Chwedczuk Andrzej
25-32 Bartko Paweł 1992 G.Kryłów Kłoda Agnieszka
25-32 Adamkiewicz Bartłomiej 1993 GP Hrubieszów Chwedczuk Andrzej
25-32 Steć Dawid 1993 G.Trzeszczany Chwedczuk Zygmunt
25-32 Kozłowski Szymon 1993 G.Horodło Kamień Mirosław

DZIEWCZĘTA

Miejsce NAZWISKO IMIĘ Rocznik SZKOŁA Opiekun

1 Lemińska Paulina 1992 G.Horodło Kamień Mirosław
2 Jurek Irena 1992 G. Werbkowice Sadowski Bartłomiej
3 Kusztykiewicz Aleksandra G.Mircze Majdanik Robert
4 Martyniuk Aneta 1992 G.Kryłów Kłoda Agnieszka
5-6 Wandiuk Magda 1994 G.Kryłów Kłoda Agnieszka
5-6 Marzęta Patrycja 1993 G.Trzeszczany Chwedczuk Zygmunt
7-8 Dąbrowska Anita 1994 G.Kryłów Kłoda Agnieszka
7-8 Talarowska Monika G.Mircze Majdanik Robert
9-12 Goch Martyna 1992 G. Werbkowice Sadowski Bartłomiej
9-12 Michalska Martyna 1992 G.Uchanie Skrzat Zbigniew
9-12 Milczuk Patrycja G.Mircze Majdanik Robert
9-12 Rosół Justyna 1992 G. Werbkowice Sadowski Bartłomiej
13-16 Skindzier Paulina 1994 G. Werbkowice Sadowski Bartłomiej
13-16 Anioł Daria G.Mircze Majdanik Robert
13-16 Kaziuk Ewelina 1992 G.Uchanie Skrzat Zbigniew
13-16 Krauz Justyna 1993 G.Kryłów Kłoda Agnieszka
17-21 Samborska Joanna 1993 G.Uchanie Skrzat Zbigniew
17-21 Łubkowska Sylwia 1992 G.nr1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17-21 Kozik Joanna 1992 G.nr1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17-21 Adamowicz Kamila 1992 G.nr1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17-21 Moszczyńska Melania 1994 G.Uchanie Skrzat Zbigniew

zobacz zdjęcia >>